Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg ilyen sokat mozognak...

Tényleg ilyen sokat mozognak már ilyenkor?

Figyelt kérdés
20 hetes terhes vagyok. Kicsit duci, mellsőfali lepénnyel. Ma már nagyon sokat éreztem a baba mozgását. Egész nagyokat rúg! Ezt "jó érezhetem", vagy bélmozgás vagy valami? Nem kell hülyének nézni, első baba. Előre is köszi a válaszokat :)

2014. szept. 10. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem jól érzed :) Én 17 hetesen kezdtem sejteni, hogy "ez nem sima bélmozgás". Most 22 hetes vagyok szintén mellső fali lepénnyel és nagyon jól érzem mekkorákat tud rúgni a kis törpilla és apuka is érzi a kezével :)
2014. szept. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En is 20 hetes vagyok mellsofali lepennyel, de en meg nem erzek ilyet...minden nap egyre tobbzor erzem a babamat, de nem ilyen erosen...jo neked! :-)
2014. szept. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szinten 20 hetes es mellsofali lepenyem van.

13 hetesen mar kinyomta magat angyalom. Ez erezem is mai napig sztem akkor szokott megfordulni :).

Nos tegnap elott este nagyott rugot de azota csak enyhen de erezheto es tuti nem belmozgas :)

Bar az a furcsa nem is ertem jobb oldalon van a pici miert baloldalt ereztem a rugast! Valahogy nem tudok ra jonni :)

A mocorgast, enyhe rugasokat csak akkor erzem ha haton fekszem amugy nem :(

De ha zenet hallgatok ulve mindig kinyomja magat :)

2014. szept. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jah es szinten elso baba! Sztem is a babot erzed :)
2014. szept. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Szerintem azért érzed úgy mert ott is van! :) ilyenkor még biztosan sok helyük van mocorogni! :)

2014. szept. 11. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!