Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40 év körüli kismamák, volt...

40 év körüli kismamák, volt már olyan akinek megjegyzést tett esetleg a nődokija hogy ilyen idősen miért vállal gyereket?

Figyelt kérdés
Vagy hogy merész vagy ilyesmi? Nekem a harmadik lenne most 39 évesen ha összejön, de nem erőltetjük, csak érdekelne hogy általában hogy állnak ehhez a dokik azon kívül hogy kötelezően elmondják a kockázatokat.
2014. szept. 11. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Ismeretségi körömben volt ismerősöm aki 37 évesen szült, de nem mondta volna hogy ilyen kérdéseket szegeztek volna neki. Szerintem a dokinak nem munkaköre, hogy személyes véleményt közöljön a kismamával, mindenkinek szíve-joga hogy mikor vállal gyereket.
2014. szept. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

38 évesen voltam várandós, de mindenki 22-25 közé tippeli volna ránézésre. Terhességi cukrom alakult ki, Úgyhogy a nőgyógyászom mellett egy másik orvoshoz is kellett járnom s kórházba. Szintén szülszorvos, de hivatalból ő foglalkozik a diabéteszesekkel, ő Írja elő a diétát, stb.

Szóval, amikor először felkerestem, még elég normális volt, de aztán elkezdte felvenni az adatokat. A születési dátumnál megállt a keze, majd leteremtett, higy nem vagyok normális, higy 38 évesen várom az elsőt, meg hogy magamnak köszönhetem, ha beteg, hülye gyerekem lesz, lám, cukorbeteg is vagyok, ez is annak tudható be, higy öreg vagyok.

Na, így indult a dokival való együttműködésünk.

2014. szept. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan egy normalis nődoki nem fog szemrehányón,rádpírítani..de a kockázatokat ha lelkiismeretes elmondja,de az egy jó dolog..mert tényleg akkor már azért több dolog van ami veszélyes!de az,h te mikor vállalsz gyereket teljesen a maganügyed!
2014. szept. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%

olyanról nem s egyestről hallottam, hogy azért orroltak, mert kövéren vállalnak gyereket


de idősen...?

amikor szültem a kórház tele volt 40 év körüli nőkkel, csak lestem, hogy szinte úgy néz ki, az idősek és a kisebbség szül csak a mai világban..

2014. szept. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*nem egy esetről
2014. szept. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
:D Én dagi is vagyok, 37 éves "öreg" is vagyok, és nőgyógyász csinált nekem gyereket :) Mondjuk lombikban... Senki még nem szólt egy rossz szót sem.
2014. szept. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt orvosa válogatja! Nekem arra is beszólt az orvosom, hogy 23 évesen "gyerek" vagyok az első babámhoz... szóval no comment! De így, hogy nálatok nem is első, hanem 3. baba, végképp nincs miért ítélkezni! :) (Most 25 vagyok)
2014. szept. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A barátaink közül az elmúlt egy évben 3-an is szültek ilyen tájt (39 és 40 évesen), sógornőm pedig most szült 41 évesen (mind a 4 többedik baba, és makk egészségesek).
2014. szept. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. szept. 13. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!