Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Adjatok tanacsot, fogalmam...

Adjatok tanacsot, fogalmam sincs mit csinaljak. Heti 1 kg jon fel ram, meddig?

Figyelt kérdés
Most vagyok 25 hetes, es az elmult 5 hetben szo szerint heti 1 kg szaladt fel ram. AZ elso 12 hetben fogytam 3 kg-ot, aztan a 20 hetig semmi. De az elmult egy honapban soknak tartom ezt a hirtelen 5 kg-ot. Nagyon felek, hogy ez meddig fog vajon folytatodni. Allando etvagyam van, szinte ideges vagyok ha nem tudok enni. Mit tegyek? Most egy honapja kezdtem el szedni az Elevitet, lehet attol van ekkora etvagyam? Kerlek adjatok valami tanacsot..:(

2014. szept. 12. 08:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én nem szedek Elevitet, illetve más vitamint se. Így is nagyon durva az étvágyam. 165 cm-vel és 50 kg-al indultam. 30.héten vagyok, 7kg-ot híztam. Talán most kezdett csillapodni az üteme nálam. Mert kb másfél hete nem mozdult a mérleg. De előtte 3 héten keresztül heti 1 kg maradt rajtam. De én ezt betudom a vizesedésnek, illetve a babanövekedésének és egy "kellékek" növekedésének, ja a cicim is nőtt még egy számmal az elmúlt hónapban.


Én a 160g ch diéta minta étrendekből loptam az ötletet, hogy miket egyek, és kb mikor, hogy éhes se legyek, de ne is hízlaló ételeket egyek. Azóta eszek több gyümülcsöt, korpovit kekszet. Lemondtam sok kedvencemről, de megéri, mert még most is jók rám az S-es kismama nadrágok és felsők. Nem szeretnék M-es méretre váltani. Persze a diétát nem követem olyan szigorúan, mert néha bűnözök egy kis csokival is :-)


Kérdés, hogy neked mik az igényeid magaddal szemben, és mennyi önuralmad és kitartásod van a megvalósításhoz?


Viszont fogyókúrázni nem kell, az eszedbe se jusson.

2014. szept. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Az Elevit az hízlal. En is szedtem egy hétig de mondták h nagyon hízlal, ennek ellenére 27 kg híztam. De ebből 15 lement majd a víz ami 5-6 kg volt az egy hét alatt ment le.

Volt nekem is hogy hirtelen nagyon sok jött fel. Próbálj egészséges ételeket enni.

2014. szept. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28 hetes vagyok, és 6 kg- öt híztam. Sajnos nyitva van a méhszáj és feküdnőm kell, előtte sokat mozogtam. gravidát szedem, próbálok egészségesén enni, de tegnap este is megéheztem.
2014. szept. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért is kezdtél 20 hetesen szedni a magzatvédő vitamint? Mi értelme? Nekem a magnézium turbózza fel az étvágyamat. Ezzel együtt egyelőre ezekkel a számokkal még nincs gond. Annyit tudsz tenni, hogy nagyon odafigyelsz MIT eszel.
2014. szept. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A nogyogyaszom mondta, hogy szedjem az Elevitet. Egy picit levolt maradva a picur az utolso vizsgalat alapjan, gondolom ezert javasolta. Nem magamtol alltam neki...
2014. szept. 12. 09:25
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Rám is feljött 1 hónap alatt hirtelen 5 kg. Engem CH diétára fogtak emiatt. Ez bevált. Egy pici ment is le.

2014. szept. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb. a 10. hétig van értelme és fejlődési rendellenességek elkerülése miatt szedjük. A babák nem nőnek meg tőle, a közhiedelemmel ellentétben.
2014. szept. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem a dokim azt mondta, csak az első trimeszterben szedjem a vitamint.

Szerintem is attól hízol, a B vitamin minden variánsa éhséget okoz, ami miatt nehezen tudod megállni, hogy ne nassolj :)

Nem ártasz vele a babádnak, ha abbahagyod a vitamin szedését. Inkább próbálj meg odafigyelni, hogy sok zöldséget, fehérjét vigyél be a szervezetedbe, naponta 5x egyél, de soha ne többet, mint amivel jól laksz. Én most ezzel a "módszerrel" 9 kilónál tartok, 39 hetesen, minden eredményem tökéletes. Előző babánál 18 kilónál álltam meg..

2014. szept. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

En folyamatosan szedem a Femibiont(kiveve ha elfelejtem...:)) meg magmesiumot is megsem hiztam eddig csak 4 kilot... Nem lehet h vizesedsz? Anno a lanyommal toxemias voltam akkor volt olyan h heti 1-2 kilo is feljött:S ha ehes vagy a jozan esz keretein belül ehetsz, de akkor sem kellene napi 5-6-nal többször. Kerüld a cukrot meg a tesztakat(amennyire tudod) en pl mikor este ehes vagyok es nasiznek, veszek ki a hütöböl sajtot meg parizsit azt majszolom magaban :)

33 hkm

2014. szept. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. En este ha tv-zunk, akkor sárgarépát vagy karalábét szoktam enni. Vagy karikazok fel almat es pici fahéjjal eszem meg. Vagy pl chips helyett nekem bevált a cornflakes, akar tej nelkul is.
2014. szept. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!