Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehetek terhes?

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Utoljàra aug.12 én volt meg (pont 1 honapja) tegnap es ma is van nagyon enyhe vilagos barna folyàsom.. Eddig mindig ugy volt ,hogy mielott megjön ak. Erős barna folyasom szokott lenni es masnapra mindig megjön..de most nem.. Szerintetek sikerulhetett? egyéb tunetem nem nagyon van viszont nagyon nagyon enyhe gorcsok mintha lennenek..de sokkal enyhebb mint maskor, valamint neha nagyon faj a fejem es faradekony vok de ezt eddig az idore fogtam..az emelygest meg sztem.bebeszelem :s mellemmel semmi gond..volt valaki igy? Ha nem is vok terhes miert van ez a folyas?

2014. szept. 12. 11:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, mi tud erre válaszolni?
2014. szept. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen tudom ..csak felek az eredmenytol es tudni akarom,h volt e valakinek hasonlo tunete?
2014. szept. 12. 11:19
 3/16 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de a barnás folyás egyáltalán nem terhességre utal. Jobban mondva, nekem hat hetesen volt barnás folyásom. Mint kiderült, kevés volt a progeszteron szintem és kezdett leválni a nyálkahártya a petezsák mellett. Azonnal kaptam hormonpótlót. Ha barnás folyásod van, az azt jelenti, hogy vérzel mégpedig valószínűleg a méhedből, tehát meg fog jönni. Azért vegyél egy tesztet. Az, hogy kevesebb folyásod van, azt jelentheti, hogy esetleg vékonyabb most ebben a ciklusban a nyálkahártyád, vagy még nem vált le annyira. Nekem sem mindig ugyanolyan intenzitású a menzeszem.
2014. szept. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nagyon sok embernek volt hasonló tünete, a felének megjött a felének nem.

Viszont mégis kéne az a teszt, ugyanis ha terhes vagy a barnázás miatt progeszteronpótlásra szorulsz. tessék szépen lecsattogni a drogériába.

2014. szept. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Pedig itt csak a teszt fog segíteni :) Ha már késik, akkor csináld meg. Viszont ebben a hónapban nekem is úgy jött meg, hogy előtte 2 napig barnáztam (én nem szoktam).
2014. szept. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Amikor terhes lettem, nekem a következő tüneteim voltak: görcsölgetett picit a hasam, mintha meg akarna jönni, de teljesen száraz voltam, semmi folyásom nem volt. Nappal is magas volt a hőm, 37, 3 körül. A mellbimbóim iszonyat érzékenyek voltak. Hozzájuk sem bírtam érni, irritált a melltartó is. Én nem émelyegtem, nem hánytam, de nagyon-nagyon szédültem.
2014. szept. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem a nemvart elott ket nappal volt nagyon pici barnazasom. ..ekkor csinaltam az elso tesztet es nagyon eros pozitiv volt. .. nem mertem bele elni magam a barnazas miatt de a nemvart napjan elmult es azota sem volt semmi... de gyorsan le is kopogom :)

Szoval ajanlanam a tesztet es ne felj az eredmenytol... jobb tudni. . En alig vartam hogy tesztelhessek :)

15hkm

2014. szept. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Koszonom ma csinalok tesztet majd meg irom mi lett :)
2014. szept. 12. 13:37
 9/16 anonim ***** válasza:
oke
2014. szept. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Negativ lett !! :(
2014. szept. 12. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!