Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki szül fogadott orvossal...

Valaki szül fogadott orvossal december végén?

Figyelt kérdés
Egy kisvárosbol vagyok itt egyetlen kórház van ahol az ügyeletes orvosokról elég rémisztő hírek terjengenek. Ezért szeretnék a fogadott orvosommal szülni. 2 hét múlva kell mennem vizsgálatra akkor szeretném megbeszélni vele csak kicsit aggaszt hogy az ünnepek miatt vajon elvállal vagy sem. Van még itt valaki aki az ünnepek re van kiirva?

2014. szept. 13. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
December 21-re vagyok kiírva. Igen, nekem jön az orvosom. Ha itthon van, tuti elvállal a tiéd is.
2014. szept. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én december 17-re vagyok kiírva,de ez csúszhat mert a baba 1 héttel kisebb,már módosították is egyszer dec.25-re:)

Fogadott dokim van. És igen elvállal.. Remélem:)

2014. szept. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia

En dec 25. fogadottal,bajcsy korhaz Bp.

25hkm

2014. szept. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Merrefelé laksz? Én sem vagyok bp-i.
2014. szept. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

December 27-re vagyok kiírva, nem egyszerű a terhességem, kicsit problémás, lehet császáros leszek, de a doki mégis simán elvállalt, gondolkodás nélkül. :)

Ja, amúgy Hatvanban.

2014. szept. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!