Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes magánorvost fizetni?

Ancsi1991 kérdése:

Érdemes magánorvost fizetni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 12 hetes várandós vagyok. Ma bementem a semmelweis kórházba a 12 hetes ultrahangra és beszéltem a Garamvölgyi doktor úrral aki ajánlott egy down kór szürést is amit meg is csináltattunk. viszont megkértem hogy kövesse végig a terhességem de nem gondoltam hogy neki csak magánrendelöje van amit anyagilag nem nagyon engedhetünk meg ! Ilyenkor mi a teendő? Mert már mindenhol az ő neve van a papírokon.

2014. szept. 15. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Semmi, visszamondod és kész. Sajnos ingyen semmit nem fog végigkövetni.
2014. szept. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és akkor innentöl a down szűrés eredményeit vigyem annak aki éppen bennt van? nem fognak szólni hogy én a garamvölgyihez tartozom? igen csak rossz tapasztalatokat hallottam h nem érdemes kifizetni a magánorvost mert egy normális orvos is tud annyit és nem kér pénzt! nekem elsö terhességem az az igazság azért vagyok ilyen kis tudatlan még mindenbe.
2014. szept. 15. 15:02
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ki a körzeti nődokid? Járj akkor ahhoz. Nekem magándokim van de járok az sztk-s hoz is. Mondjuk utóbbihoz nem akartam mert úgy tudtam nem kötelező de a védőnő elzavart hozzá hogy csak ő adhat laborra beutalókat. Persze utána kiderült hogy a háziorvos is ad... Nah mindegy, szóval menj a körzetishez, ugyanúgy kitudják ők is elemezni a leleteidet és megmondani hogyan tovább.
2014. szept. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
rendben! megfogadom a tanácsod! nagyon köszönöm! egyébként megkérdezhetem hogy a magánorvos konkrétan mennyibe kerül? mert nekem csak terel mindenki.
2014. szept. 15. 15:30
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A körzeti nődokihoz jártam, ő látta az összes papírom, ő utalt be minden vizsgálatra, és a végén ügyeletes dokinál és ügyeletes szülésznőnél szültem a Sote II-n. Maximálisan meg voltam elégedve.
2014. szept. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
magan Bp-en kb 8-17e kozott, realisan 12e korul lehet kb. a terhesgondozasnal is szamit, de azt meg ki lehet bekkelni tb-re. szuleskor viszpnt eg es fold... fofadj orvost, ha teheted
2014. szept. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm!!!
2014. szept. 15. 16:04
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekem van dokim az elso perctol.. A terhesgondozasom 12ezer. Havi egyszer talizunk,a teloszamat ugy nyomoztam ki az asszisztenstol. Ketszer hivtam volna fel mobilod,egyszer vozes sok folyasom volt ,masodszor olyan gorcsom volt,hogy felallni nem birtam. Egyszer se jott be a korhazba megvizsgalnii mivel fel se vette a telot :/

Nem alalult ki jo viszony,ugy erzem ha meglatna a korhaz folyoson be kene mutatkoznom

Atbeszeltuk a ferjemmel,ugyeletesnel fogok szulni,szulesznot fogadok es adunk penzt az ugyeletesnek ha rendes..

26hkm

2014. szept. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
kedves 26 hetes. sajnos a körülöttem élöknek is rossz tapasztalata van a magánorvosokkal kapcsolatban.
2014. szept. 15. 16:10
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én debreceni vagyok és egy elég jó magándokihoz járok, nála 7000ft a terhesgondozás. Elég rendes mertha problémám van és pl. valamit csinálnia kell (pl múltkor boraxos ecsetelés) azt nem szokta külön felszámolni, csak a terhesgondozás árát kéri. Mindig ad ingyen 1-2 uh képet is, szóval nem mondok egy rossz szót se.

Azért szeretek oda járni mert szinte alig kell várni. Tökrendezett kultúrált a rendelője de ami a legfontosabb hogy nagyon szuper uh gépe van és mindig elmagyarázza épp mit látok, meg hogy mi micsoda, van e baj. Azt is szeretem hogy nem próbálja meg feleslegesen lehúzni rólam a pénzt. Pl a négyes tesztet nála is meglehetne csinálni 14ezerért de azt mondta menjek sztkba, akkor ingyen lesz. Én megvagyok vele elégedve és mivel sűrűn még nem kell mennem hozzá ezért nem is tűnik olyan soknak.

Az sztk-s is tuti jó, csak pl nekem sokat kellett várni és alig mondott valamit a doki, nem lettem tőle okosabb :)

2014. szept. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!