Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy tulságosan pozitiva...

Lehet hogy tulságosan pozitivan álltam a terhességemhez? Nagyon félek! Tudom buta vagyok, ne irjatok le!

Figyelt kérdés
35hetes vagyok,és tegnap este ota nem a legaktívabb a babám,eddig minden rendben ment minden eredményünk jó!De lehet hogy most van baj vele?Most lelkiismeret furdalásom van hogy sosem gondoltam semmi negatívra,lehet ez a baj?
2010. jan. 19. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Ne parázz!!

Lehet csak ellustult. :0) Nekünk a "külvilágban" is vannak aktivabb és passzivabb napjaink.

Azzal, hogy idegeskedsz, biztos nem teszel jót.

Ha aggódsz konzultálj az orvosoddal. :0)

2010. jan. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csütörtökön megyek orvoshoz!Addig várjak?
2010. jan. 19. 17:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha eddig nem pánikoltál, ne most kezdd! :)) Az, hogy nem a legaktívabb, mit jelent? Tudod,lehet, hogy az idő hat így rá, vagy szimplán csak fáradtabb. Ha eddig virgonc volt..neki is kell pihenő :)) Lehet, hogy holnapra felélénkül ismét. Mondjuk, egyre kevesebb is a helye, nem fog akkora tornamutatványokat csinálni, de azok erőteljesek szoktak lenni.. Egyébként nekem egyetlen egyszer se jutott eszembe a terhesség alatt semmi rossz, pedig már 4. baba, 38 évesen, ijesztgettek is bőven, stb szerintem ez a jobb hozzáállás, mint az, hogy állandóan rémüldözz minden butaság miatt..Nyugi! minden rendben van!Fel a fejjel, légy továbbra is pozitív!!!!
2010. jan. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos vagy :-)), nem buta. Ne aggódj a pozitív gondolkodás még nem ártott terhességnek! Nincs semmi baj,hidd el. Maradj pozitív :-))!
2010. jan. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tegnap este óta nyugis volt. Most kezdi megint. Lehet az idő hat rá. Tegnap a dokinál nagyon megijedt szegény és meg sem mert mozdulni. A doki meg csak "zaklatta", hogy na mi a baj ezzel a gyerekkel. De rendben volt minden.
2010. jan. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Nekem azt mondta a szülésznőm, hogy inkább feleslegesen mennyek be minthogy baj legyen.Még éjszaka is.Nem ijesztésnek írom, de az egyik ismerősöm a szülés napján ment be a kórházba és már megállapították hogy nincs szívhang, mert.....

Ő mondta hogy kb 1,5 napja nem érzett mozgát, de nem ment be.Inkább menj!!!!!!!Saját megnyugtatásodra!

2010. jan. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó!Köszönöm,de én nem azt irtam hogy nem érzem a babám haem azt hogy nem a legaktívabb!Sajnálom az ismerősőd!
2010. jan. 19. 21:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsi akkor elolvastam!Boldog babavárást!
2010. jan. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!