Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan problémánk van h a...

Töcii kérdése:

Olyan problémánk van h a menyasszonyom 21, hetes terhes és csak két pecsétje van mit tudunk tenni h meglegyen e négy pecsét hogyan szerezhetünk még kettőt?

Figyelt kérdés
2014. szept. 16. 19:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Fogadott orvosom van, a 21. hétig nekem is csak 2 pecsétem volt a dokimtól, na bumm. Nem zaklattuk egymást feleslegesen minden labor, vagy genetikai vizsgálat után (nem ő végezte a genetikai vizsgálatokat, magánrendelőben intéztük a teszteket).

Olyan sok vizsgálat nincs a 21. hétig, bőven lesz még később. Ha a védőnő is pecsétel, na akkor van 4.

Egyébként az első terhességemnél a dokim talán egyszer pecsételt a könyvembe, állandóan elfelejtette.(akkor még védőnő nem számított.

Ennek ellenére az igazolást megkaptam a kórházban, bár igaz, mint említettem, fogadott doki volt.

Ha a még ezután esedékes "kötelező" vizsgálatokra elmentek, simán meglesz a 4.

2014. szept. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!