Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhen kívüli terhesség tünetei...

Méhen kívüli terhesség tünetei jelentkezhetnek már beágyazódás környékén is, mielőtt még tudná az ember hogy teherbe esett?

Figyelt kérdés
Iszonyat szurkál a hasam 2 napja, kicsit a derekamba is kisugárzik. Még azt sem tudom hogy terhes vagyok-e, de nem szokott így fájni mensi előtt sem és az első két terhességemnél sem voltak ilyen tünetek ilyen korán.
2014. szept. 17. 08:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Én lombikos vagyok; és a beülti után egy héttel szurkált bele olyanokat a petefészkem köré ált. bal oldalt ha tüsszentettem; hogy azt hittem, ott maradok. Rettentően féltem tőle hogy ha sikerült is; méhen kívüli lett.

Volt egy nap, amikor tüsszentés nélkül szúrt egy órát a jobb; majd másnap a bal petefészkem akkor épp tompán; de nagyon kellemetlenül erősen.

A tüsszentéseket sem értem; soha sem voltam egy nagy tüsszögő; pedig még most is tart!

Szerencsére egyrészt sikerült; másrészt tökéletes helyen van a baba; szóval csak vaklárma volt nálam.

Kívánom hogy veled is így legyen!

Ja, a derekam néha fájt; de nem kisugárzott oda; csak úgy magától.

19hkm

2014. szept. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ciszka válasza:
Tesztelj egyet hogy legalább tudd terhes vagy-e,mivel a méhen kívüli terhességet is kimutatja a teszt. Ha pozitív azonnal doki és megnézik jó helyen van-e.
2014. szept. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!