Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetesen normalis, h nem is...

11 hetesen normalis, h nem is erzem magam terhesnek?

Figyelt kérdés
2014. szept. 17. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is volt, hogy szinte el is felejtettem, hogy az vagyok:) Úgy értem, nem minden gondolatom forgott akörül, s a tünetek is elhanyagolhatóak voltak. 17 hkm
2014. szept. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele, és nem baj!

Majd lesz még nagyon terhes érzésed is. :)


Ha elkezd mocorogni, onnan az ember talán jobban megnyugszik. Mert ilyenkor önkéntelenül aggódtam, hogy jaj, miért nem érzem.

De van ilyen időszak, és legtöbb esetben ez nem jelent gondot.

2014. szept. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is a 11. héten már nem volt semmilyen terhes tünetem sem...ne aggódj emiatt!
2014. szept. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen, teljesen normális. 11 hetesen én is még csak annyit vettem észre hogy már nem kényelmesek a nadrágjaim, mert furán nyomják a hasam alját... a 14. hét környékén jöttek elő a terhes tünetek :) azótan nincs olyan perc hogy ne érezném magam terhesnek (22hkm)
2014. szept. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha megnyugtat én most vagyok a 20. héten és néha néha én is megfeledkezem róla mert még nem érzem a kisasszonyt :)

Az első 3 hónap olyan volt mintha minden hétvégén másnapos lettem volna :) :)

Nem volt olyan érzésem, hogy babánk lesz.

Első várandósságom így fogalmam sincs igazából mit is kéne éreznem, de már alig várom :) :)

2014. szept. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En is 11hetes vagyok most,azon kivul h faj a mellem es egy ket napja szurkal ketoldalt nem erzek mast....viszont eddig durvan ereztem!(hanyas,emelyges,szedules minden ami kell)
2014. szept. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2021. aug. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!