Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rengeteg egyre erősebb pozitív...

Rengeteg egyre erősebb pozitív teszt, orvosi vizelet teszt negatív. Korán mentem dokihoz?

Figyelt kérdés
Agusztus 18.-án volt utoljára menstruációm, jelenleg még nem jött meg. 12.-én voltam dokinál, azt mondta meg van nagyobbodva a méhem. Elküldött vizelet tesztre 15.-én ami negatív lett, holott nekem abból a pisiből is pozitív. Menstruáció kimaradása előtt mentem el, igaz, azt hittem, hogy bármi okosat tud mondani. Az ultrahangon azt mondták meg van vastagodva a méhnyálkahártyám. Ma reggel gyönyörű pozitív tesztem lett. Ilyenkor mi a helyzet?

2014. szept. 17. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg terhes vagy, menj vissza 2 hét múlva, akkor már az orvos is látni fogja :)

Van valami konkrét oka hogy ilyen korán mentél? Hormongond vagy ilyesmi? Mert ha nincs akkor ráérsz!

2014. szept. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem hála istennek semmi egészségügyi problémám nincs, amiről tudnék. :D Egyszerűen annyira megörültem a pozitív teszteknek, hogy rohantam időpontot kérni. Első baba és nem tudtam, hogy ilyenkor pontosat mikor kell menni stb.
2014. szept. 17. 14:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes vagy. Nem érdemes az első kimaradt menzesz előtt nézegetni, nyilván nem látszik akkor még semmi, tesztek sem mutatják. Én még olyat nem hallottam, hogy valaki otthon több pozitív teszteredményt is kapott volna és mégsem terhes. Viszont általában nem nézegetik a nők mensi előtt teszttel, hogy mi a helyzet. De egyébként még csak 17.-e van, elhiszem, hogy izgalmas dolog, de mi lenne ha kicsit másra koncentrálnál?
2014. szept. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ó dehogynem nézegetik! :D Elmentünk párommal nagybevásárlásra megláttam a teszteket, eszembe se jutott, hogy még mensi napja előtt vagyok, vettem, teszteltem, pozitív. Utána meg már csak azért is, hogy biztosan pozitív-e, erősödik-e, stb. De nem gyengült, sőt, ma már gyönyörű erős. Én is ezen gondolkoztam, hogy ennyi teszt nem hazudhat.
2014. szept. 17. 14:06
 5/8 anonim ***** válasza:

A nemvárt előtt 2 nappal pozitív lett a tesztem. Gondoltam, hogy van valami, mert a kedvenc parfümömtől rosszul lettem (az egész terhesség alatt csak attól). Én is tesztelgettem még párat utána is :)

3 hónapos és ott szuszog a kiságyba! 2 hét múlva már a doki is látni fogja :D

2014. szept. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon izgulok és nagyon-nagyon lassan telnek a napok. :D Nagyon vágyunk a csöppségre :)) Remélem igazatok van! :)
2014. szept. 17. 14:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Tőlem azt kérdezték miután mondtam, hogy terhesség gyanúval jöttem, hogy "kimaradt-e már a második menzeszem?" Mondtam nem, csak 1, mert 7 hetes voltam és azt mondták akkor lehet korán jöttem. :) (de nem, akkor már volt szívhang is)
2014. szept. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor kezdek megnyugodni, hogy tényleg nagyon-nagyon korán mentem el dokihoz. :))
2014. szept. 17. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!