Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Emetofóbiásom hogy birtátok...

Emetofóbiásom hogy birtátok terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Azok akik rettegnek a hànyàstól hogy birjàk a terhességi rosszullétet? Szeretnék kisbabàt, de nagyon félek tőle.főleg hogy terhesség alatt ssmmit nem lehet rà bevenni.
2014. szept. 18. 08:02
 1/5 LadyLoss ***** válasza:

Szia!

Jó barátnőm pontosan ettől rettegett. Gyerekkorába hányt utoljára, aztán nem sokkal a babatervezés megkezdése előtt. Ez annyira visszavetette, hogy pszichésen mindenféle baja lett. 1 évig járt ide oda orvoshoz, meg pszichológushoz, mire nagyjából rendbe jött. (de egyébként is pánikra hajlamos). Aztán egyszer csak összejött a baba. Rettegés indult megint, de végül egyetlen egy rosszulléte nem volt. Már meg is született a babája. Azt mondta, hogy ha lett volna hányás a terhessége alatt akkor azt érezte, hogy a a babáért kibírná.

Fel a fejjel! Kitartás!

2014. szept. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, én is nagyon féltem hogy mi lesz ha hányni fogok a terhessegem alatt, erre még nagyon rosszul sem voltam. :-) Szóval egyaltalan nem torvenyszeru hogy hanyni kell a varandos nőnek. A kisfiam 17 honapos már ketszer hányt és erdekes módon nem az lebegett a szemem előtt h én félek tőle hanem hogy rajta segitsek. Mondjuk nekem ez azért nem keseriti még minden napom, de rendesen parazok a hányos virusoktol is most hogy a kisfiam bolcsibe megy. De majdcsak lesz valahogy... Amúgy sztem az is segitett hogy én már kb fél évvel a teherbeeses előtt szedtem kismamavitamint amiben ugye b6 van hányinger ellen. Ez persze csak az én velemenyem de sztem akkor is
2014. szept. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En szerencsere mevusztam.nem voltam rosszul.de ahogy megtudtam h terhes vagyok ne tudd meg..rettegtem a reggelektol.viz keksz.mnden be volt keszitve.de szerebcsere semm sem volt.bnom szuleskor is hanyt.na en azt is megusztam.:-)ugyh csak pozitivan...bar ha ujra terhes lennek tuti megint para lenne.
2014. szept. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
segitett. :-)
2014. szept. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...hát én is nagyon parázok tőle.Van aki nevet ezen,de nagyon rossz ezzel együtt élni.Attól rettegek mi van ha folyton rosszul leszek...és mivel refluxos vagyok,elég sokat szenvedek a hányinger miatt alapól is.
2014. szept. 21. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!