Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki? 8. napja, hogy nem...

Valaki? 8. napja, hogy nem jött meg, volt már pár hónappal ezelőtt, hogy 5 napot késett, aztán rögtön meg is jött. Folytatom:

Figyelt kérdés

DE elbizonytalanodtam, mert este észrevette a párom, hogy sötét lett a bimbóudvarom. Ezt én nem észlelem magamon tükör előtt sem, ezt csak ő látja külső szemmel. Várni szeretne még a teszttel, mert amint említettem, akkor is csak késett.


Egyébként most pattanásosabb vagyok, mint általában menstruáció előtt. A hasam alja pedig úgy fájt pár napot, mint ahogy már jó pár hónapja nem fájt (egy régi műtét óta sokat fájt úgy, mint ahogy most). Azt viszont nem érzem, hogy meg akarna jönni.


ui. Nagyon szeretnénk babát.



2014. szept. 18. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért 8 nap késés már elég soknak mondható.Szerintem nem kellene már várni a teszttel.
2014. szept. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is elég soknak tartom már, köszönöm a választ :)
2014. szept. 18. 10:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Én már nemvárt előtt teszteltem :) Sajna negatív lett, de 8 napig tuti nem bírnám :D Tesztelj, most már ki fogja mutatni és nem kell tovább idegeskedned, hogy megjön-e vagy sem.
2014. szept. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) Csak igazából félek, hogy nem mutatja még ki. Vagy ha nem vagyok az. De hát végül is ha nem vagyok az, azt is meg kell tudni, még ha rossz is.. :)
2014. szept. 18. 11:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy 8 nap után már ne mutatná ki. Ha meg nem baba miatt késik, vagy nem jön meg, akkor azt ki kéne vizsgáltatni. Szóval szerintem mindenképpen csináld meg. Most már minél előbb, mert én is kíváncsi vagyok :)
2014. szept. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, írni fogok, hogy mi van! :)
2014. szept. 18. 16:21
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnos megjött :(



De nem adjuk fel :)

2014. szept. 21. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!