Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Délelötti rosszullétek ellen...

Délelötti rosszullétek ellen mit lehet tenni? Mindentöl rosszul érzem magam, de hányni nem hánytam még

Figyelt kérdés
próbálok arra koncentrálni,hogy ne hányjak,vagy ilyenkor jobb?
2010. jan. 19. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj enni pár falatot, nekem attól jobb volt!Tudom hányingerrel enni nem a legjobb, de megéri!És vegyél be b6 vitamint!az is segíthet, és ne egyél, igyál savasat, mert a gyomorsav is rendesen hozzájátszik a reggeli émelygésekhez!Nálam még az estihez is!
2010. jan. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet akár az is, hogy a folyadékháztartásod nincsen rendben, de az sem kizárt, hogy a vércukorszinted avagy a vérnyomásod alacsony/magas.

Ha nem lesz rövid időn belül változás, irány az orvos!

Amúgy mennyi folyadékot iszol naponta?

Inkább teát igyál, mint vizet. Igaz, hogy enyhén vízhajtó, de a sejtek jobban szeretik a teát, mint a sima vizet.

2010. jan. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is az evés jött be.Már felkeléskor már az ágyban ettem egy-két kekszet.
2010. jan. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én végighánytam az utolsó pillanatig a nagy fiammal mindíg azt mondta a dokim ami ki akar jönni azt ki kell engedni minden reggel a fürdőben térdeltem, bár a vége felé enyhült. Próbáld meg a Borsmenta teát jegesen és a Coccouline homeós bogyót nekem bevált a másik kettőnél és még fekve egyél valami semleges ízű kekszet vagy puffasztott rízst és figyelj a sóháztartásodra ha sokat hánysz felborulhat és az nagyon nem jó ha nem válik be akkor Normolit vagy a legvégső esetben Daedalonetta. kitartás mosolygós szép napokat.

2010. jan. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
-már kettőt írtam .
2010. jan. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a terhességem első pár hónapjban citromos vizet ittam, nekem bevált.
2010. jan. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nálam sajnos semmi nem vált be.amúgy én sem hánytam egyszer sem,csak hányingerem volt reggeltől estig.12. héten magától elmúlt.


23 hetes km

2010. jan. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!