Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Természetes ha 18 hetesen...

Természetes ha 18 hetesen bekeményedik a hasam?

Figyelt kérdés
Naponta többször.Szedek magnerotot,pihenek.Ma reggel voltam dokinál minden rendben volt.
2014. szept. 19. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Igazából az hogy bekeményedik a hasad,igen normális ez terhesség alatt. Csak az a nem mindegy,hogy 1 nap hányszor!

Nekem pl van hogy 1 nap 2-3szor keményedik. Van hogy 3-4 napig semmi:) Ma pl 1szer keményedett be! De ezt én még normálisnak mondom,dokim is:)

Üdv 27+5hkm

2014. szept. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem szinte mindig keményedett a hasam!Amikor már bent feküdtem a kórházba,akkor lépcsőznöm kellett,m nem nagyon mozgott NST-n 2 napig.Olyan gépen voltam,ami magától húzta be a csíkokat,nekem csak feküdnöm kellett!Jött az ápoló és mondta,h nem jó!Mondom miért?Mondta,h ezek már fájások csak nem éreztem,m elég kemény volt a hasam!Ugyhogy irány a szülőszoba.Rá 18 órára megszületett a fiúnk 4050g és 53 cm-rel! :)
2014. szept. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!