Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megnéznétek nekem ezt? én már...

Megnéznétek nekem ezt? én már nem értek semmit!

Figyelt kérdés

19 hkm vagyok és azt mondják ennyi idősen elég kicsi hasam van!szerintetek is igy van?annyira fel tudnak fele boszantani!57,10 kiló vagyok most,53,50 voltam


[link]



2014. szept. 19. 16:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Első baba? Ha igen akkor szerintem nem kicsi a hasad. :) Ne avval foglalkozz, hogy más mit mond.
2014. szept. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19 hetesen, ha első baba, akkor ennél ne is várj nagyobbat. Nekem kb. a 23. héttől kezdett igazi hasam lenni, addig fel nem tűnt volna idegennek, hogy babát várok.
2014. szept. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Dehogy kicsi:)
2014. szept. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kik mondják? Nem kell mindent meghallani, semmi jelentősége, hogy kinek mekkora a hasa x. héten. Egyébként a baba növekedése most fog igazán megindulni. Teljesen normális a hasad.
2014. szept. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
igen első baba :) köszönöm a válaszokat!anyira össze zavartak,h mikor már tükörbe néztem én is azt hittem tényleg kicsi!elkeseritő milyen mindent tudó asszonyok vannak a faluban!
2014. szept. 19. 16:33
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ahány terhesség, annyiféle poci. Az első fiammal terhesen a kilencedik hónapban is be tudtam gombolni magamon a kacsúsított fazonú télikabátomat! :) Volt olyan ismerősöm, aki észre sem vette hogy terhes vagyok... aztán időre, teljesen egészséges 3600 grammos baba született.

Szóval ne törődj a sok "okos" szakértővel!

2014. szept. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Most 23 hetesen ekkora a pocim,ugyanigy,elso babaval :)
2014. szept. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem teljesen normál méretű a pocid, ha a baba egészséges, nincs miért aggódni! Sajnos én is faluban élek, amikor én voltam kismama, volt egy velem egyidős terhes csaj (nekem az első, neki a második babája). Hihetetlen nagy volt a különbség a két "pocak" között, az övé végig sokkal nagyobb volt. Volt, hogy azon poénkodtak, hogy én biztos nem is akkorra várom a babát, mint ő. Aztán 1 hét különbséggel szültünk, az ő lánya 3, 45 kg-mal, az én fiam 3,20 kg-mal született.Én inkább farban hordtam a babát, ezért nem volt akkora hasam. Szóval emiatt ne aggódj! :)
2014. szept. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem 20. hét körül volt ekkora, vagy még ekkora sem. nekem is mindenki mondta, hogy jajjj, fejlődik-e a gyerek. De köszöni szépen szépern fejlődik :)

Hátsó falon tapadt, ezért is kezdett csak a 20. hét után látszani valami. Most vagyok 35 hetes és max 6 hónaposnak tippelnek. De én jártam ám jó, mert a baba hátulról indult, mai napig nem kell kismamaruhákat hordanom, egy lezser póló és egy melegítőalsó bőven megteszi, és a hátam se szakad le a pocakcipeléstől. A baba meg jól van, pont akkora, amennyinek a nagykönyv szerint meg kell felelnie a korához képest. A doktornő direkt mondta is, hogy ne figyeljek arra, ha kicsinek látják, mert ritka a hátsó fali tapadás, és ezért látják sokan kicsinek.

2014. szept. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok az ilyen "kedves" és "nagyokos" ember.

Ne foglalkozz velük! Én is így voltam a 20. hétig. Most vagyok 21 hetes, és a hasam 1 hét alatt annyit nőtt, hogy én is csodálkozom. Előtte akkora volt kb mint Neked, most pedig már idegenek is észreveszik, hogy baba van a pocakban. Hirtelen meg tud ugrani a növekedés..

Én kozmetikus vagyok, és megkaptam pár nagyon "okos" vendégemtől, hogy "rendesen feljődik egyáltalán az a baba"? Pedig nekem elől tapad a lepényem és mégis...

Szóval ne aggódj, ha doki azt mondja minden ok, akkor nincs miért izgulni! :)

2014. szept. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!