Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+4 hetes terhesség = 16,5...

6+4 hetes terhesség = 16,5 mmm petezsák / 3,9 mm szikhólyag / embrió (még) nem látható. Szerintettek jól van ez így?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál, ő azt mondta menjek vissza 1 hét múlva, akkor reméli többet lát. Nem volt valami magabiztos, ami engem még inkább nyugtalanná tett.
2014. szept. 19. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam 6. hét közepén már volt pulzálás, de szerintem ne aggódj. Lehet, hogy ha holnap nézné, akkor már nálad is lenne. Azért hívott vissza 1 hét múlva, mert addigra biztosan kiderül.
2014. szept. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 6 hetesen mentem először,akkor csak petezsák volt látható embrió sehol!

Aztán 8 hetesen akkor már ott volt a kis embrió+szívhang is látható volt:) Nyugi:)

2014. szept. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én szerdán voltam szintén 6+4. 10mm-es szabályos petezsákban 2mm-es embriócsomó. Szívműködés sejthető. 1 hét m. c. Sztem nyugodj meg, ha szabályos a petezsákod, az már jót jelent am.
2014. szept. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!