Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan hogy akadozik a...

Van olyan hogy akadozik a szívhang az Angelsound szívhangfigyelővel pár másodperc -re. Valószinű elmozdúl a baba?

Figyelt kérdés

2014. szept. 19. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen! Elmozdul. Nalunk is volt ilyen! Amikor mar nagyobb terhes voltam es csak hallgatozni szerettem volna, akkor mar nem nagyon tudott elbujni:))
2014. szept. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze van olyan... Az en babam altalaban elmozdul elole, ezert kovetni kell...de ha javasolhatom, hasznald ugy,h egy helyben tartod az erzekelot és forgatod...igy be tudod merni a babát.
2014. szept. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akadozást nem vettem észre,viszont volt hogy hallgattam aztán egyszer csak semmi.. Arrébb "kúszott" megint megtaláltam akkor megint arrébb ment:) Nálad is biztos csupán annyiról van szó,hogy mocorog ide-oda és ezért nem hallod egyenletesnek a kicsi szívét!
2014. szept. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat most már nyugodtabb vagyok.
2014. szept. 20. 06:41
 5/9 A kérdező kommentje:
Várok még hozzászólásokat.
2014. szept. 21. 10:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Mikor még kisebb volt ha arrébb ment akkor újra kellett keresni, de mostanra már nem tud csak úgy elbújni, így nincs ilyen! 29+2hkm
2014. szept. 22. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És nálatok is volt olyan,hogy hallgattátok és egyszer csak másképp hallottátok aztán kicsit arrébb kerestétek és ugyanolyan gyors volt.Egyébként a védőnő szerint rendben van és uh. Is jó volt.Meg mozog is hálistennek akkor nem lehet baj úgye.Félek mert két vetélések volt,van már egy 10 éves fiam.
2014. szept. 23. 08:49
 8/9 A kérdező kommentje:
24hetes 2 napos kismama vagyok.
2014. szept. 23. 08:50
 9/9 anonim ***** válasza:

6-os vagyok ismét :)

Ha máshogy hallod akkor elmocorgott és a köldökzsinórt hallhatod ami másképp ver! Nekem is volt 2 vetélésem, szóval teljesen megértem hogy aggódsz! De hidd nincs semmi baj, az lesz amit írtam! szép napot!

2014. szept. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!