Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha orvos ide adta a papírt...

Ha orvos ide adta a papírt amit vinnem kell védőnőhöz, akkor van élő baba?

Figyelt kérdés
másfél hete vizsgált, látta babát, de azt nem mondta van-e szívhang, 2 hétre hívott vissza, de én 3 nappal mentem hamarabb, gondoltam mi baj lehet. Meg se vizsgált, azt mondta menjek vissza 3 nap múlva. De ide adta a papirt amit vinnem kell védőnőhöz, akkor ezek szerint látta pici szivecskéjét, csak nekem nem mondta?
2014. szept. 19. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
A papíron mi áll?
2014. szept. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valószinü látta
2014. szept. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Melyik papiron, még amikor utoljára vizsgált?


Jo.ut. félben GS: 21 mm CRL: 6 mm szíkhólyag 2,7 mm

Jo. ov: 24x 17mm

2014. szept. 19. 20:07
 4/9 anonim ***** válasza:

Csak neked nem mondta.

A babád már 6 mm. :)

A CRL az az ülőmagasság, ezt mindig mérni fogják.

2014. szept. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak aki kiírt kérdést, írták hogy oda írták a papírra neki, hogy szívpulzálás pozitiv, vagy ilyesmit olvastam, nekem meg nem is mondta, bár nem csodálkozok amilyen fura orvos néha.. :/
2014. szept. 19. 20:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Máskor kérdezd meg a dokidat! Egyébként biztosan can baba.
2014. szept. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy van baba, mivel 6mm, csak a szívhangot nem mondta.
2014. szept. 19. 21:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha azt írta a papírra,hogy szívpulzálás pozitív,akkor igen,van szívhang.
2014. szept. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy kora terhességi orvosi papíromon sincs rajta a szívhangról semmi :) Csak az ülőmagasság. Illetve az egyikre odabigyeztette a doki, hogy élő magzat, de a többin ez sincs. A szívhang az első, amit megnéznek uh-n az orvosok. Ha ez nem lett volna, biztosan szólt volna. Tudom, hogy aggódsz, mert nálam is volt úgy uh után, hogy idegeskedtem, mert nem is emlékeztem rá, hogy nézett-e szívhangot, de csak nekem nem mondta.
2014. szept. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!