Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. -18. hét nem vagytok...

12. -18. hét nem vagytok idegesek? Nem aggódtok?

Figyelt kérdés
13+3 hetes vagyok, de megőrjít a gondolat, hogy milyen sok ez a hat hét a következő uh-ig. Annyi minden történhet ennyi idő alatt!Ugye észrevenném ha baj lenne a babámmal?
2010. jan. 20. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia, nyugodj meg. Ha baj lenne a babával, valószínűleg görcsölnél vagy vérzés lépne fel. Én tegnap voltam pont a 18 hetes kötelező UH-n. És ott keserítettek el, hogy a következő csak a 30. héten lesz :(

Nálam sajnos nem lett jó a 16. heti AFP eredmény, ezért genetikai tanácsadásra küldtek, holnap képek időpontot a SOTE-tól. Bár a tegnapi UH-n semmi rendellenességet nem találtak.

Szóval ne aggódj, pihenj sokat, ha van rá lehetőséged, a nyugalom a babának is jót tesz :)

2010. jan. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nyugodj meg, ez még nem jelent konkrétan semmi rosszat!Valószínűleg további vizsgálatokra fognak küldeni, hogy még többet kiderítsenek!

Köszi a választ, sajnos hajlamos vagyok túl aggódni dolgokat:)

2010. jan. 20. 12:25
 3/8 anonim ***** válasza:

14+1 napos vagyok. A 16+4 napos leszek amikorra van már időm 4D-és Uh-ra. Kicsit kíváncsi vagyok, és szeretném már, hogy a férjem is lássa a babócát.

Amúgy szerintem nem kell aggódni, észrevennéd ha baj lenne, nyugi:)

2010. jan. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon aggódtam! Ráadásul nem volt semmi terhestünetem! Így mi elmentünk 4Duh-ra 14.héten is, aztán a 19.héten is. Nálunk a 21.héten csinálták a kórházban a genetikait.

De ne igzulj, nem lesz baj, csak türelem! Most vagy 13 hetes, 3 hét múlva mész afp-re, kb 1 hét múlva eredmény... Szépen elmegy majd az idő a következő uh-ig.

Ja igen, nálunk is a 30.héten volt még uh, de utána már egyáltalán nem! Pedig mindenhol azt olvastam, hogy a 36.héten még van egy kötelező. Szóval a 30.héten jól megnéztem a babámat, utána már csak akkor láttam, amikor megszületett 39+3-ra!

2010. jan. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én most tartok a 16+5 hétnél.Engem is zavar néha,hogy semmit sem érzek,pedig nekem már a harmadik gyerkőcöm lesz,és még nem mocorog.Igaz mellsőfali a placentám,ez lehet,hogy változtat valamit a dolgokon!

Nekem még 3 hét van a következő uh-ig,de remélem addig megmozdul és akkor már nyugodtabb az ember!

De valószínűleg észrevennéd ha valami baj lenne!Nyugodj meg,és csak a jóra,szépre gondolj!

2010. jan. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az elején mindenki aggódik sztem, én is ki voltam akadva, hogy ennyi idő eltelik 2 Uh között, de belenyugodtam, és visszanézve nagyon hamar eltelik az idő, nem rég voltam a 18 hetes uh-n, de 3hét és megyek a 28-30 hetesre... tehát tényleg soknak tűnik, de eltelik nagyon hamar:) mondjuk nekem az első időkben csak vánszorogtak a napok, nem mentek ilyen gyorsan:)
2010. jan. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem pokol volt! Igaz, volt egy uh. a 16. héten, de szerintem ez a terhesség legbizonytalanabb időszaka, már amit mi érzünk. Azt se tudom mondani, hogy hamar elmegy az idő, de legalább azt tudni lehet, hogy ilyenkor már minimális annak az esélye, hogy baj történik.
2010. jan. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!14+4 hetes vagyok és én is pont ezen gondolkoztam!Azt mondják a második trimeszter milyen jó!Hát én nem így látom!A 12 hetes Uh-ig azon izgulsz,hogy csak ne legyen semmi baj és megmaradjon a baba!Utána szerintem sokkal kegyetlenebb a dolog!Mert amíg meg nem mozdul,addig lehet megint parázni!Nekem a 12 hetes uh kb.1 perc volt!Így most elmentünk egy 4D-re ,mert azt mondtam már nem bírom tovább!De alig várom,hogy megmozduljon a Kicsi!Talán akkor egy kicsit könnyebb lesz,hogy van valami visszajelzésünk tőle,hogy "Anya ,jól vagyok"!:))))))))Meg kell próbálni a pozitív gondolkozást!Nekem most sokat segít,hogy kaptunk dvd-t a 4D-n!Így azt nézem,ha rossza gondolataim támadnak,így megnyugszom!
2010. jan. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!