Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemrég derült ki, hogy terhes...

Nemrég derült ki, hogy terhes vagyok, a SOTE 2-n szeretnék szülni. Kit ajánlanátok fogadott orvosnak?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm Dr Tömösváry Zoltánt ajánlotta, de szívesen vennék még tapasztalatokat, ajánlásokat. Köszönöm
2014. szept. 22. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy miért szeretnél a klinikán szülni? Esetleg van valamilyen kóros előzményed, vagy alapbetegséged? Mert a klinika elég futószalag (és az orvosok hozzáállása is sajnos olyan, még fizetős betegeknél is sokszor), így ha amúgy semmi problémád, én inkább egy kevésbé kóros esetekre ráállt kórházat választanék!
2014. szept. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tömösváry!
2014. szept. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dr. Tahy András
2014. szept. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi javaslatokat :)

Azért szeretnék inkább a SOTE 2-n szülni, mert viszonylag közel van (9. kerületben lakunk) és volt már 3 vetélésem, ami miatt a háziorvosom azt javasolta, hogy keressek SOTE-s orvost, mert ha terhesség alatt bármi komplikáció lenne, ott vannak a legjobb esélyeim.

2014. szept. 22. 19:49
 5/6 anonim ***** válasza:
újabb szavazat Tahy doktornak.
2014. szept. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én szerintem jó választás, a klinika is.
2014. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!