Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetesen haematoma! Mennyi ido?

Napsugar001 kérdése:

16 hetesen haematoma! Mennyi ido?

Figyelt kérdés
Sziasztok.verzessel korhazba kerultem,most derult ki,hogy egy 2x0.5cm es haematoma van a mehlepenyemen.enyhe lepenylevalas lathato.a doki szerint nem veszes.mar fekszem par napja,csak pisilni kelek fel.tapasztalatok?mennyi idobe telt mig felszivodott?a lepeny az visszatapad?szedtetek ra valamit?koszi a segitseget!!!

2014. szept. 22. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Először 6 hetesen véreztem be,kb 1 hónap alatt szívódott fel/ürült ki a 16x20mm-es haematóma.Utána 13 hetesen ömlött belőlem a vér,3 hétig voltam kórházban,a lepény alatt találtak haematómát ez is kb akkora,mint az előző,ez nem ürül de 2 hét után még meg volt.Jövő héten megyek uh-ra.

17 hetes vagyok nagyon úgy néz ki,hogy szülésig fekvés/kímélet...és van màr egy 3 évesem.

2014. szept. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én 11 hetesen véreztem be haematoma miatt, most 14 hetes vagyok de még nem múlt el, sőt sajnos nagyobb is lett. Pihenek, szedek magnéziumot. Nagyon félek mi lesz, nekem a belső méhszáj mellett van a lepényt nem érinti. Veled mi van azóta? Köszi
2015. jan. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!