Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ovuláció unán 1nappal voltunk...

Ovuláció unán 1nappal voltunk eggyütt a férjemmel. Reménykedhetek hogy kislány lessz?

Figyelt kérdés

2014. szept. 23. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem. Vagyis reménykedni lehet. De a kislányra ovuláció előtt van nagyobb esély. Így van most kislány a pocakomban.

Bár ez sem törvényszerű, bármi is lehet. először derüljön ki, hogy egyáltalán sikerült e teherbe esni.

2014. szept. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Csá!Gratuzok a kölyködhöz,meg minden,és kivánom,hogy csajszi utodod legyen,meg minden,de elmondod nekem,ha szépen megkérlek,mi az a z ovuláció?:O mert az a focibol ismert..Xd muhahhhhha:D??!?:)
2014. szept. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ovuláció=peteérés,a nők termekeny napjai.
2014. szept. 23. 20:31
 4/10 anonim ***** válasza:
És tuti, hogy így volt az együttlét? Az az egy volt csak? Mert így még az is majdnemhogy csoda, hogy sikerült teherbe esned, azért ovu utáni nap már annak is kicsi az esélye. A lánynak még inkább. Nem lehetetlen, de kevés az esélye szerintem.
2014. szept. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a ciklus.hu figyeltem a napokat és 27-én volt ovum. es 28-án este voltunk csak akkor az egyszer eggyüt,és tuti biszti hogy babat varok 6hetis.. :-)
2014. szept. 23. 20:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Jó, hát a ciklus.hu csak a felvitt értékek alapján lövi be az ovut, nem is biztos, hogy tényleg pont aznap is volt.
2014. szept. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Köszönööm:) és mindenjót:) Thx:)
2014. szept. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Csak egy kis javítás: az ovuláció nem egyenlő a peteéréssel. A peteérés egy hosszabb folyamat, ami menzikor kezdődik és az ovulációval, vagy más néven tüszőrepedéssel végződik. Vagyis az ovculáció az, amikor megreped a tüsző és kiszabadul az érett petesejt.

Persze tudom, hogy sokan szinonimaként használják a peteérést és az ovulációt, de attól ez a kettő még nem ugyanaz.

A kérdésere válaszolva pedig: lányra ovu előtt van nagyobb esély, fiúra pedig ovukor és ovu utáni napon.

2014. szept. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Altalaban ovu elott 3-nappal van nagyobb esely lanyra. De ebben ne higyj. Mi kislanyt akartunk, es ovu elott csinal tu kb 5 nappal..Tuti voltam benne hogy nem biztos, hogy teherbe esek. Hat, nekunk igy a teherbe eses sikerult elso probalkozasra, de kisfiunk van. -;)aki mar 5 honapos es egezseges, es most mar csak ez a fontos. Hatha majd sikerul egy kislany is
2014. szept. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi ovu napján fiút hzotunk össze. Ovu előtt 2 nappal pedig kislányt. (biztosan tudom, mert figyeltem az ovut, és a lánynál nem tudtunk többször együtt lenni a férjem elutazása miatt, csak ovu előtt 2 nappal)
2014. szept. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!