Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Farfekvéses a babám. Milyen...

Farfekvéses a babám. Milyen érzés, ha befordul? Ez gyorsan megy neki? Első baba, most kezdtem meg a 32. hetet.

Figyelt kérdés
2014. szept. 24. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 33.héten fordult be egyik este rettenetesen rugdosódott a szokottnál sokkal hosszabb ideig, már szinte fájt, másnap pedig a hüvelyembe éreztem ilyen nyilalásokat vagy nem is tudom szóval olyan kicsit kellemetlen érzéseket.

Két nap múlva az uh-n derült ki, hogy be van fordulva. :)

2014. szept. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 34. héten fordult be, és már elég nagy volt ahhoz, hogy ez keményen érezzem. Nekem majd szétszakadt a hasam, feszült, szúrt, alig kaptam levegőt tőle...először harántba fordult, úgy volt egy kicsit (ez volt a legrosszabb), majd befordult és végre megkönnyebbültem. Innen már jól kaptam levegőt, és nem feszült a hasam. Nekem ez kb. 1-2 nap volt.
2014. szept. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem 30.héten fordult be. Olyan érzés volt mintha bukfencezett volna a lányom a hasamba! Bele remegett az egész testem :D

Csak ugy egy délutáni napon, ültem a kanapén ês akkor. Másnap mentem uh-ra akkor mondtak higy meg van fordulva :) igy is maradt a szülésig. ( 40+5)

2014. szept. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem vettem észre mikor befordult, mert aludtam, de reggelre más formája lett a hasamnak és fájt kicsit. Bementem az ügyeletre, ott CTG ami semmit nem mutatott, majd egy vizsgálat: Befordult. 32-34 hetes lehettem. Van akinek a szülés előtt 1 órával fordul be.
2014. szept. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első 38 hetesen, a második 34 hetesen fordult be, brutális élmény volt. :) Az Alien-re emlékeztetett.
2014. szept. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én semmit nem éreztem.
2014. szept. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. szept. 24. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!