Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hétfőn reggel kellett volna,...

Hétfőn reggel kellett volna, és még most sincs semmi. Negatív teszt?

Figyelt kérdés

Csináltam tesztet, negatív lett...igaz nem reggel csináltam, hanem délután.

Viszont nem jött meg, már 3. napja késik. Nem is érzek semmit, amit olyankor szoktam, mielőtt megjön.

Napok óta hányingerem van, de ez lehet az idegtől is, elég stresszes időszakot élünk most a férjemmel...nem a kapcsolatunkkal van probléma, egész más jellegű a gond.

Mikor peteérésem volt minden nap voltunk együtt, de "vigyáztunk". Ez annyit jelent, hogy kivette. Január óta nem szedek gyógyszert, nem gond, ha jön a baba, sőőőt, már nagyon szeretném.


Csináljak egy tesztet reggel, vagy hihetek a délutáni tesztnek, és várjak, hogy megjöjjön. /////////GABRIEL TESZT///////////



2014. szept. 24. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
A stressz miatt is késhet a menstruációd, de azért tesztelj egyet reggel. Ha már késik és terhes vagy, akkor mutatni fogja a teszt is. Ha pedig mégsem és pár napon belül nem jön meg, akkor keress fel egy nőgyógyászt.
2014. szept. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatom: eben az évben volt 25 és 30 napos ciklusom is.... végül már nem tudtam mihez képest késik :O

aztán volt 3 28 napos cilklusom, és képes voltam azt hinni, hogy a 30-dik napon már biztos hogy baba van.... de nem lett :( most az utolsó két hónap 30 napos volt......

szóval én várnék még a biztossal.... de remélem Te szerencsésebb leszel!

2014. szept. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam pontosan ugyanígy van 5 napja késik teszt negativ viszont semmit nem érzek hogy megjönne. Kezdek lemondani a babáról :(
2014. szept. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!