Judit 001 kérdése:

Ujbol el vetelek?

Figyelt kérdés
Kb.5 hetes vagyok es pecsetelek de.nem faj a hasam es nem gorcsolok.multhet vasarnap is pecseteltem egy.pinyurit es most.is mert???megint el vetelek??????

2014. szept. 25. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Menj be kórházba vagy ügyeletre!!!!

csinálnak egy ultrahangot és ha kapsz gyógyszert a terhesség megtartására!

ne ülj otthon!!

menj dokihoz!

2014. szept. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Angliaba elek.sajnos.itt nem.csinalnak.semmit.sajnos mar.egyszer.el veteltem.kb.3 honappal ezelott es semmit.nemm.csinaltak.nem.verzek.csak egy.picit.pecsetelek.halvany.piros hm veteles? :-(
2014. szept. 25. 12:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem kb az elmaradó menstruációk idejében volt pecsételés a 4. és a 8. héten is, enyhén. A másodiknál nagyon megijedtem, de most a 11. héten minden a legnagyobb rendben. Esetleg magánrendelésre el tudsz menni?
2014. szept. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utrogestan kéne progeszteronpótlásként, de sajnos az Angliábamn nincs, nem adnak magánrendelésen sem. Ott úgy gondolkodnak, hogy a terhesség a 12. héten kezdődik, addig a természet végzi a dolgát :(

A barátnőm ott volt terhes és ő mondta, hogy a terhesgondozás abból állt, hogy volt két darab UH, semmi más. Azt hiszem egy vérvétel még volt, de pl. hüvelyi UH és hüvelyi vizsgálat, méhszájvizsgálat egyáltalán nem volt egyszer sem. Koraszülött is lett a gyereke, mert pl. egyszer sem nézték meg a méhszáját, mert ha alánéztek volna, talán látták volna, hogy nyílni kezdett.

2014. szept. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. sajnálom.... akkor szedj magnéziumot és feküdj sokat!!! kívánom a legjobbakat!!
2014. szept. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!