Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szült vagy szülni fog valaki...

Szült vagy szülni fog valaki mostanában Dr. Bálint Koppánynál?

Figyelt kérdés

Nála fogok szülni,még nem találkoztam vele.A tapasztalatokra lennék kíváncsi,illetve még arra,hogy mennyi pénzt adtatok neki?

Köszi a válaszokat előre is.


2010. jan. 21. 10:01
 1/7 A kérdező kommentje:
A MÁV kórházban dolgozik (bocsi ezt kifelejtettem a kérdésből)
2010. jan. 21. 10:01
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én hozzá jártam terhesgondozásra, és nála szültem. Előtte két dokit cseréltem le, mert nem voltam velük megelégedve, szóval elég válogatós vagyok ilyen téren. ;) Koppány maximálisan odafigyelt ránk, bármikor hívhattam, ha a műtőben volt visszahívott, és nem utolsó sorban neki köszönhetem, hogy nem lett koraszülött a babánk. A szülésnél végig mellettünk volt, és segített. Sajnos lázasan mentem szülni, így nagyon gyenge voltam, és az ő segítsége nélkül valószínűleg nem úsztuk volna meg a császárt. Mi nagyon meg voltunk vele elégedve, és már tervezzük a kistesót. :)
2010. febr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ.És megkérdezhetem,hogy mennyi pénzt adtál neki?
2010. febr. 15. 12:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi 80.000 Ft-ot adtunk neki, de egy barátnőm szintén nála szült, és tőlük 20.000 Ft-ot kapott, és egy üveg jó pezsgőt. Nem a pénzre hajt. Sőt, mikor nem a magánrendelésére mentünk valami miatt, ugyanúgy oda akartuk neki adni a pénzt, de nem fogadta el. Mikor én szültem, másnap már szabadságon volt, mégis mielőtt elutazott volna beugrott a kórházba megnézni, hogy minden rendben van-e. Én nagyon meg voltam vele elégedve.
2010. febr. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én amikor először hozzá kerültem, nem is az ő betege voltam, mégis nagyon alapos volt, és nagyon figyelt rám. Most ezért is választottuk őt. Én "problémás" kismama vagyok, de nem magánrendelésre járunk hozzá, még nem fizettünk semmit, de nagyon odafigyel mindenre. Úgy tervezzük, hogy majd csak a szülés után fizetünk. Úgy vettük észre, hogy lehet, hogy nem a legtapasztaltabb orvos, viszont mindig kikérdezi más orvosok véleményét, és nagyon körültekintő. Néha pedig tényleg várni kell rá, de mindig utólérhető.
2010. márc. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is hozzá szeretnék menni vizsgálatra, csaknem tudom, hogy mikor rendel!(nem a magán rendelése kellene) Ha valaki esetleg tudja akkor légyszi írja meg ! 6 hétnél milyen UH-ot szokott csinálni? A párom bejöhetne? Én csepelen lakok és nem szeretnék itt orvoshoz menni, de nem tudom, hogy ott fogadnak-e ha bemegyek! Légyszi segítsetek! Előre is köszönöm!
2010. márc. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A honvéd kórházban rendel, csütörtök délutánonként, azt hiszem kb 1-től 8-ig. De ha betelefonálsz a kórházba időpontért, akkor kérheted, hogy hozzá írjanak be. Ott nincs ultrahangos gép, de ír beutalót UH-ra, a MÁVba. (a szülészeti rész ott van, csak a rendelés van a honvédban). Hogy érted, hogy milyen ultrahang? Egyébként velem is bejött a férjem a vizsgálatra, és az ultrahangra is, ha téged nem zavar, ők nem szólnak emiatt egyik helyen sem.

Szerintem bárhol fogadnak, hiszen szabad orvos választás van. Én vidéki vagyok, teljesen máshova tartozok, csak az orvos miatt mentem oda én is.

2010. ápr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!