Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "Mindjárt megjön" érzés 18...

"Mindjárt megjön" érzés 18 hetesen? Nektek is volt ilyen?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak hétfőn leszek 18 hetes,de nekem nem igazán volt még ilyen érzésem!Nekem inkább néha szúrkálni szokott!De azt mondják,hogy ezek természetesek,mert tágul a méhed!
2010. jan. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt:-)ne aggódj,ez természetes,nekem is volt kb ilyen korban,sőt nem olyan rég is.Én úgy emlékszem hogy olyan 19 hetesen nőtt nagyot a hasam,és ott körül éreztem ilyet.Biztos nőni fog a pocid:-)))23+3hetes kismami.
2010. jan. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt. :) És még számítok is rá, hogy lesz. 23 hetek kismami
2010. jan. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
igen!ismerős az érzés nekem görcseim vannak voltak!ismerősök mondják hogy ez természetes!annyit azért tegyél meg hogyha mész az orvoshoz hogy megemlíted neki!én is tettem és ő elis mondta azt hogy mikortól van baj!
2010. jan. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is így gondoltam, hogy ez természetes, pont 18 hetes voltam én is. Aztán csak nem akart elmúlni és amikor már 2. napja volt bementem a kórházba, ahol leszidtak, hogy miért csak most mentem, mert nyílhat a méhszáj, rövidülhet a nyakcsatorna, stb. Befektettek fenyegető vetéléssel, 1 hetet voltam kórházban.

Persze valszeg nagyobb volt az ijedtség, a dokim is gondolkodott rajta, hogy hazamehetnék és otthon is pihenhetnék, de végül befektetett.

Tehát: nem kell aggódni, de ha nem múlik el menj orvoshoz.

Pihenj sokat vízszintesben, és ha erősödik vagy picit vérezni kezdenél azonnal menj be a kórházba, akárhány óra van.

Nálunk sem lett baj, már a 27. héten vagyunk :)

De jobb az odafigyelés.

Minden jót!

2010. jan. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: javítok: 37. héten vagyunk és még egy dolog: több orvostól hallottam, hogy a görcs nem a normális terhesség része, bár sokakanak van és legtöbbször nem lesz belőle gond. Pici fájdalom, húzódás az, ami a növekvő méh velejárója, de semmilyen görcs nem az. Én sem tudtam elmondani az orvosnak, hogy pontosan milyen a fájdalom, azért nem is mentem egyből be. De mikor azt mondtam, hogy olyan menzesz-szerű érzés, akkor komolyan vett és valóban, az UH-on is lehetett látni az összehúzódást. Örülök, hogy nem hallgattam másra és bementem.
2010. jan. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Én nem görcsölök, nálam mensikor sem volt soha görcs. Inkább csak tompa fájdalom, mint amikor menned kéne nagywc-re, vagy valami hasonló. Mivel most is így érzek, azért írtam, hogy "mindjárt megjön" érzésem van.

2010. jan. 21. 17:24
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Oké, te érzed, azért írtam én a görcsöt mert nekem akkor is görcsölt a hasam.

Örülök, hogy nincs ilyen gondod! Fiogyelj magatokra és minden jót kívánok!

2010. jan. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!