Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire gyakori jelenség a...

Mennyire gyakori jelenség a menstruáció terhesség alatt?

Figyelt kérdés

pontos adatra lennék kíváncsi, de az is írhat, aki csak tapasztalatát szeretné megosztani. keresgéltem interneten, de pontos számokat nem találok.


mert, ha tudnám, hogy viszonylag gyakori dolog, akkor lehet, hogy kezdenék gyanakodni


2010. jan. 21. 11:03
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem annyira nem gyakori,de előfordul.
2010. jan. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

csak elég gyakran olvasom itt is, meg hallom is ismerősöktől, hogy "nekem így volt", "barátnőmnek", "hallottam olyanról". de ebből még objektív adatokat nem tudok.


nekem annyi van most, hogy egyszer már megjött de kevesebb vérrel. mostanában kéne megint megjönnie.

2010. jan. 21. 11:58
 3/34 anonim ***** válasza:
78%
A második babával a barátnőmnek a 6. hónapig rendesen megjött. Akkor ment dokihoz, hogy valami nincs redben, amikor már érezte a babui mozgását. Gyógyszeresen szüntették meg neki.
2010. jan. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
és amellett, hogy megjött neki, jól is érezte magát? mert nekem nincs semmi tünetem. (mondjuk fáradtság igen, de az ezer dologtól leht)pontosabban volt egy hányingeres időszak, de csak kb. 2 hétig. azóta semmi, de valami belső megérzés motoszkál bennem.
2010. jan. 21. 12:25
 5/34 anonim ***** válasza:
11%

Ez mekkora baromság?Aki terhes,az nem menstruál!!!Tudjátok egyáltalán,hogy mi a menstruáció?Méhlepény leválása.Ebbe belehalna a baba,mert abból táplálkozik,nyeri az oxigént!Uramisen...Maximum felmaródik egy kevés a méhlepényből a terhesség korai szakaszában,és barna folyás van.De ez nem menstruáció.

Szerintem ne gyanakodj,világosodj még egy kicsit.

És fogjátok már fel,hogy aki terhes,az nem menstruál!Járjatok nőgyógyászhoz,legalább évi egyszer légyszi!


5 hós baba anyukája

2010. jan. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

kabbe... bocs, csak ennyit tudok reagálni.


belefáradtam, hogy a barmoknak mindig diplomatikusan válaszoljak, érveljek, mert úgysem fognak fel semmit

2010. jan. 21. 12:28
 7/34 anonim ***** válasza:
25%
A barátnődnek pedig azért kellett gyógyszeresen megszüntetni,hogy a baba ne haljon meg.Mert ha leválik a méhlepény,akkor elvetél.Ez elég gyakori,én is szedtem ilyen gyógyszert,de nem győzöm hangsúlyozni,hogy ez nem menses,hanem ún.barnázás.
2010. jan. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

[link]


és ajánlom figyelmedbe

2010. jan. 21. 12:29
 9/34 anonim ***** válasza:
7%

JA MÉG ÉN VAGYOK BAROM?

Te nem jártál alapiskolába?Mert ezt már ott tanítják.Bocsi

2010. jan. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
93%

Kedves Utolsó!

Mindenki nevében köszönjük a kioktatást, de ezúttal úgy tűnik Neked kéne picit okosodnod. Ugyanis a terhesség alatti menstruáció bár nem szokványos jelenség, de előfordul.


Kedves Kérdező!

Objektív adatokat én sem tudok, de szerintem ha úgy érzed, hogy esélyed van terhességre, menj el mindenképp egy nőgyógyászati vizsgálatra. Ott választ kapsz a kérdésedre. Szorítok, hogy azt a választ kapd, amit szeretnél!

Üdv! 17+6 hetes kismami

2010. jan. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!