Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Keresztbe fekszik a babám....

Keresztbe fekszik a babám. Van ezzel még valaki így?

Figyelt kérdés
Tenap voltam a 26 hetes uh-on és teljesen kersztbe fekszik a dráa,és valószínű hogy nagyon gyakran van úgy mert szinte mindig ugyan ott érzem mozogni,ezért is kérdeztm rá a dokinál hogy hogyan helyeszkedik.Állandóan nagyon lent érzem és azt mondta a doki hogy lefelé néz,vagyis a feje balra a lábai jobra és a hójagomat rugdossa.
2010. jan. 21. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Néha nekem is. De ilyenkor még rengeteg helyük van forogni, bukfencezni. Ebből nem lehet következtetni arra, hogy mikor fordul be fejfekvésbe, illetve hogy beilleszkedk-e majd a fejecskéje rendesen.


28h km

2010. jan. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az én babám is keresztben feküdt a 26. héten, a 32.hétre úgy fordult be,hogy a feneke volt lefelé....még a 36.héten is.Biztosak voltunk benne,hogy már nem fog 180 fokot fordulni.

A 38.héten is megnéztek UH-al(méhlepényem a méhszájnál tapadt)és láss csodát....már fejjel lefelé volt. Mindezt úgy,hogy nem éreztem semmi extra mozgást.


Kellemes babavárást!

2010. jan. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én bébim még nem volt fejjel lefelé, pedig sokszor látta a dokim. Vagy keresztben, vagy átlósan, mostanában pedig csak fejjel felfelé, tehát az orvosok már a császárra dörzsölik a tenyerüket.

Van egy barátnőm, akinek a babája a kiírt császár időpontja előtt 1 nappal fordult harántból (keresztfekvésből) fejjel lefelé.

A 26. hét még nagyon nem a vége, úgyhogy simán megfordulhat az általános 30-32. hét környékén. Ne aggódj ezen, beszélgess vele sokat erről is, nekem is ezt ajánlotta a dokim és a védőnőm. Persze eddig mindhiába :)

36 hetes kismami

2010. jan. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

detto így vagyok én is.szinte csak lent érzem a mozgását és állandóan a hólyagomat rugdossa.és keresztben fekszik.


23+1 hetes km

2010. jan. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!