Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvíz szivárgás milyen?

Magzatvíz szivárgás milyen?

Figyelt kérdés
27. hetes terhes vagyok, és tegnap elkezdett belőlem valami folyni, de úgy,hogy a nadrágom is nedves lett. felhívtam a nőgyógyászomat, mert görcsölgetni is szoktam, bár nem vészesen. Ő azt mondta, hogy menjek be a szülőszobára, ő az ügyeletes most ott. Megnézett, és azt írta a papíromra, hogy Híg,vizes, darabos, fehér fluor. Nem tudom milyen a magzatvíz állaga, első baba. Azt mondta, valószínűleg egy nagyon bő hüvelyi folyás, de a biztonság kedvéért ajánlott egy betét fajtát, ami kimutatja, ha magzatvíz szivárgás van. Ma is folyik, úgyhogy betettem, még nem színeződött el hál Istennek, bár kevesebb mennyiség volt jóval mint tegnap. Ha ne adj Isten csak a 27. héten születne meg a baba, akkor az nagy baj lenne? nagyon megijedtem tegnap,hogy a szülőszobára hívott, és azóta ezen kattogok, mert féltem nagyon. Ki akarom húzni a maradék időt. köszönöm előre is.

2014. szept. 27. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:

ha nem magzatvíz volt, miért aggódsz azon, hog hamarabb jönne

amúgy már életképes lenne, csak lehet még lélegeztető gépen lenne, meg a végbélműködését is kivezetnék, de nagyon gyorsan hízlalják az iyen piciket, szép lassan egyre erősebbek lesznek és minden ok.


a magzatvíz totálisan teljesen tiszta, mint a víz, és még enyhén illatos is.

ha az jönne olyasmi lenne mintha bepisiltél volna

2014. szept. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért aggódom, mert nem tudta teljesen kizárni, és olyan érzés, mintha bepisilnék. Mindig rohanok olyankor a wc-re. köszönöm a biztató választ :)
2014. szept. 27. 12:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia

tökéletesen jó ötlet az a betét amit a dokid ajánlott.. ha most születne 90% lenne az életben maradásra gépek segítségével. Maradandó károsodásra kellene elvileg számítani. nem hiszem, hogy koraszulott lesz a babád. Mehszajertekedet nézte a doki?!

27hkm

2014. szept. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem nézte,de azt mondta,hogy teljesen zárt. Ez nyugtat. :)
2014. szept. 27. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!