Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40 hetesek kismamák hányan...

40 hetesek kismamák hányan vagytok?

Figyelt kérdés

Én mától vagyok 40 hetes. Már 2 napja vannak rendszertelen fájásaim, nagyon sokszor bekeményedik a poci, ls az nst végre ma mutatott kilengéseket a méhösszehúzódásnál:)

Csak mert eddig semmi előjele nem volt, se josló, semmi.

Pocim is kezd lejjebb ereszkedni. Nem tudom még hány nap, vagy hány óra:), de már nagyon szülnék!

A dokim 1 hetet engedi túlhordani, és már naponta kell bejárnom. Ti hogy vagytok?


2010. jan. 21. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
na ,hogy vagy??egyben vagy még én még korai kismama vagyok!csak érdekel hogy mizu?
2010. jan. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem örülj h már vannak fájásaid. Igaz én már szültem, de 41 hetesen is a méhszájam 2000 volt a ctg egy sima vonal és EST-re (emlőstimulációs CTG) sem nagyon jöttek a keményedések, egész terhességem alatt 1 db keményedésem sem volt. a vége fele sem. így is indították...és 9 órás vajúdás alatt 4 cm tágultam és császár lett(zöld magzatvíz, leesett szívhang, köldökzsinór a nyakon)
2010. jan. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, En is ma vagyok 40 hetes. A hasam kemenyedesen kivul semmit sem erzek.. Tegnap voltam CTGn ahol a mehosszehuzodasok erosseget is neztek, de ez semmit sem jelent.

A babam egyebkent nagyon aktiv, tegnap ejjel nem is hagyott egyaltalan aludni. Mar nagyon varom az erkezeset!

Ha jovo het szerdaig semmi akkor a szuleszno "membran lazitast" fog vegezni amit jobb lenne elkerulni ha lehet.. Igaz az esetek nagy reszeben a szules magatol beindul 2 nappal azutan. Nalunk 2 hettel is tovabb lehet hordani.

Sok sikert Neked!!!

2010. jan. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én holnap leszek 40 hetes. Jósló fájások tömkelege jellemzi a napjaimat. Most elkezdett nagyon pörögni a baba,össze vissza áll néha a pocim, alul, a hüvelyemnél iszonyatos nyilallásokat érzek.

Holnap megyek ctg-re+a doki eldönti mikor kell befeküdnöm. Hétfőn még 2200 volt a méhszáj, pedig előtte voltam EST (emlőstimulációs) terhelésen. Egyszer majd csak kibújik! Már nagyon várjuk! Könnyű, gyors szülést kívánok:)

2010. jan. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat, és könnyű szülést nektek is:)
2010. jan. 21. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!