Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyenek az Anion betétek?

Milyenek az Anion betétek?

Figyelt kérdés

Bevált valakinek?

Nekem a doki mondta,hogy használjam,mert összeszedtem valami csúnyaságot és még korai a terhesség.


2010. jan. 21. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

nekem is van ilyne betétem. Sztem kellemesebb ilyet viselni, mert nincs szaga , kényelmes , stb, de az biztos, hogy nem véd meg a fertőzéstől és nem helyettesíti az antibiotikumot. Nem értem, hogy egy orvos hogy lehet ilyen hülye, hogy kockáztatja a terhességedet, mert az bizonyított tény, hogy egyes antibiotikumok nem ártanak a babának az 1. 12 hétben sem, és ha húgyuti vagy hüvelygyulladás áll fenn, akkor azt minél hamarabb meg kell szüntetni, de nem betéttel, hanem antibiotikummal. Sztem, keress más orvost, aki felelősségteljesen kezel. Ezek a gyulladások nem egy esetben vezetnek vetéléshez, és nagyon komolyan kell venni!

21 hetes kismama és szülésznő

2010. jan. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Koraterhességben nem írnak fel semmi helyileg használandó antibiotikumot, gombaölőt, a dokik nagy része szerint igenis veszélyt jelenthet a terhesség első heteiben. Sem a hüvelygomba sem a hüvelygyulladás nem száll fel a méhbe, ott nem "érzi jól magát". a kellemetlen tüneteken kívül más bajt nem csinál, kivéve sülésnél, mert ott a szülőcsatornában elkaphatja a baba.

Használd amit az orvos mondott.

2010. jan. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a terhességem eleje óta ezt használom,és nekem nagyon bevált!Mondjuk nem tudom,hogy egy kialakult fertőzésre mennyire hatásos,de megelőzésre eddig úgy néz ki tökéletes.Sőt az aranyerem viszont sokkal hamarabb meggyógyult!Én biztos végig használni fogom.

32 hetes km

2010. jan. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!