Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha vannak meg terhessegi...

Judit 001 kérdése:

Ha vannak meg terhessegi tuneteim akkor meg nem halt el bennem. A. magzat?

Figyelt kérdés
Kb 5 hetes terhes vagyok.de pecsetelo verzesem van es varnazok egy.kicsit de.viszont vanak.terhesegi.tuneteim hanyingrr szedules akkor.nm.halt.el ben a.magzat???van meg.remeny?

2014. szept. 28. 21:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Terhességi tünet addig jelen lehet,amíg a hcg ki nem ürül.Az akár 2 hét is lehet,szóval erre nem lehet alapozni.De remény addig van,amíg az orvos nem mondja ki az ellenkezőjét.Voltál orvosnál?
2014. szept. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem a 8 hetes kontrollon mondták, hogy már legalább két hete nem él. és akkor még voltak tüneteim... (mellfeszülés, émelygés) Úgyhogy erre ne alapozz. elhalt magazt után is még egy ideig pozitív a teszt is.

Orvoshoz juss el mielőbb. valószínű kapsz progeszteronpótlást

2014. szept. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
a kellemetlen tünetwmeket a HCG nevu hormon okozza. ez viszont még vetélés eseten is tobb napig jelen van a szerveztben tehat attol hogy vannak tuneteid elhalhatott a magzat. viszont a kismamák jelentos reszenek van "barnázása" apro verzese az 1. trimeszterben, amit viszont - ha idoben mesz orvoshoz -hormonkezelessel meg tudnak szuntetni es ez megmentheti a magzatot. ugyhogy ha barna folyasod, verzesed van, holnap menj el a dokihoz.
2014. szept. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Voltál dokinál?
2014. szept. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Angliaba elek holnap a.nevelonohoz kell mennem el mondom a.problemam remelem segitenek
2014. szept. 28. 22:38
 6/13 anonim ***** válasza:
drukkolok! sajna ott bunkok! keress magyar nodokit privatban!!!
2014. szept. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sajnos Angliában nem adnak progeszteronpótlást :( 5 hetesen semmit se csinálnak. A terhességet a 12. héttől veszik figyelembe.
2014. szept. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hetesen vették észre hogy már 5 hetesen elhalt a magzatom sajnos, És voltak tüneteim, másnap reggel már művi úton ki is vették mert féltek ne hogy valami komplikáció legyen és bajom essem. És nem akart be indulni a spontán vetélés. Még vérzésem se volt.
2014. szept. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam a nevelo nomhoz montam hogy.pecsetek azt monta.semmi.ok.az.aggodalomra.tobb mint valoszibu h csak a placentarol valik be feljek.kaptam vitamint is ami segit h magzattal minden rebdveb.legyen hat remelen.nem.lesz.semmi gond
2014. szept. 30. 17:03
 10/13 anonim ***** válasza:
Javítsatok ki ha tévedek,de ilyenkor még tudtommal nincs placenta.Az csak a 12. hétre alakul ki.
2014. szept. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!