Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ert valaki a Jonas naptarhoz?...

Ert valaki a Jonas naptarhoz? A baba nemevel kapcsolatban lenne kerdesem!

Figyelt kérdés

A heten teszteltem pozitivat, szerdara nem vartam. Megcsinaltam a szemelyre szabott naptaramat, amit egy evre elore mutat meg a program. Szeptember van es innentol kezdte el szamolni. Viszont augusztus 27.-en volt az utolso menzeszem kezdete, es abbol a ciklusbol jott ossze a baba. Hogyan tudnam legalabb egy honappal korabbrol kiszamittatni? Mert ez most szeptembertol nezi, es erre a honapra mutatja a peteerest, menstruaciot. De ezek mar nem lehetnek ugye. Vagy vmit rosszul csinaltam? Tudna vki segiteni? Szimpla kivancsisagbol erdekelne milyen nemu babat tippel. Mar van egy lanyunk es most fiura gyurtunk. Persze az egeszseg mindennel fontosabb es majd az uh biztosabbat mutat, csak erdekelne h nekem is bejonne-e ez a modszer. :)


Koszonom!


2014. szept. 28. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik hónapban fiút, a másik hónapban lányt jelez. Nézd meg mit ír szeptemberre, mert augusztusra pont az ellenkezőjét írná. Tudom hol lehet átállítani, de nem fogom tudni elmagyarázni.
2014. szept. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszodat! Kozben rajottem h hol lehet allitani, viszont pont szeptembertol decemberig nem mutatja a baba nemet. De h-h felvaltva kell ertelmezni a nemeket? Ha egyik honapban fiu, masikban lany, majd megint fiu, lany es igy tovabb? Nem lehet ugye h azert nem adja ki a nemet, mert vmi gond lesz a terhesseg alatt?!

Bocsi az ertelmetlensegemert! :)

2014. szept. 29. 09:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Jónás napon is fogant a gyerek?
2014. szept. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Teljesen mast jelez az a naptar. Nem is akkor volt peteeresem es menzeszem sem... Nem ertem. Annyira sokan mondjak h bevalt nekik...
2014. szept. 29. 13:12
 5/5 anonim ***** válasza:
elvileg a peteérést és a menstruációt nem kell nézni rajta, a lényeg, hogy a megadott napokon legyen együtt a pár, és eszerint vannak fiús és lányos hónapok
2014. szept. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!