Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár nap múlva töltöm a 23....

Pár nap múlva töltöm a 23. hetet és csak ekkora a hasam. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Dokinál a 19. héten voltam, minden rendben volt, a baba jó méretű. 3 nap múlva megyek hozzá ismét... Szerintetek is nagyon kicsi vagy csak én képzelem be?

[link]


2014. szept. 30. 16:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek más pocakmérete van, szóval ezen ne izgulj. Én 15 hetes vagyok és semmi hasam, néztem a neten, másoknak ennyi idősen már óriási hasa van. Én is elgondolkodtam hogy vajon minden oké e de inkább nem izgulok rajta :)
2014. szept. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ez tökéletes! 24-25. héttől kezd gyarapodni :)

28hkm

2014. szept. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én is eddig így voltam vele, mint Te! De már kezdem unni, hogy 20 hetesen nagyobb hasú kismamákat látok, az enyém meg mintha nem akarna moccanni... Pedig azt olvastam, hogy a 20. hét után gyorsan elkezd nőni...nem értem, hogy nekem miért ilyen kicsi...
2014. szept. 30. 16:22
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem a 20.hetig nem is latszodott, ugyhogy sztem tokeletes, sot, az enyemhez kepest nagy is:-). A has pedig mindenkinek mas, masodik babanal ilyenkor mar hatalmas tud lenni, szoval ne izgulj!! inkabb orulj, elobb megy szet a derekad ;-)
2014. szept. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Bocsi, szetszort vagypk, szoval kesobb fog fajni a derekad :-D
2014. szept. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%

Kezded unni? Nem rosszindulatból,de tudod,sokan mások pedig azt kezdik unni,hogy teherbe sem esnek,esetleg el sem jutnak idáig.

Inkább élvezd a terhességed és ne akadj fenn ilyen dolgokon.

Minden jót!

2014. szept. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Azt mondjak akik másodszor szülnek azoknak már hamarabb látszik a hasuk meg nagyobb is. Gondolom nekünk még tökszupi a hasfalunk és azért ekkora :) Én legalábbis ezzel bíztatom magam :)
2014. szept. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nekem is kicsi hasam volt végig, én örültem, hogy nem kell "nagy terhet cipelni".

És kevesebb eséllyel fog szétszakadni a bőröd is. Persze ehhez a genetika is kell...

2014. szept. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os! Gondoltam, hogy lesz egy ilyen hozzászólás, mint a Tiéd! Sajnálom, ha szíven ütött, de akkor nem kell elolvasni, és válaszolni sem...képzeld, az én babám sme fogant meg könnyen, előtte vetélésem és missed ab-m is volt... és pont ezért parázom végig a 40 hetet, hogy minden rendben van-e.
2014. szept. 30. 16:39
 10/18 A kérdező kommentje:
Többieknek köszönöm, kezdek megnyugodni :)
2014. szept. 30. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!