Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges a terhesség?

Lehetséges a terhesség?

Figyelt kérdés
Valójában a tüneteim megvannak és őszintén terhesnek is érzem magam. (már van 1 gyerkőc ezért tudom milyen). De ma kellett megjönnie és meg is jött de hihetetlenül kevés és barnás vér. Én az első napon mikor megjön pár óra múlva már "ömleni" szoktam. Ez meg épp csak pár csepp volt ma. Nem akarok még tesztelni mert még várok 1-2 napot. Van remény szerintetek vagy csak beképzelem mert szeretném?

2014. szept. 30. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Van remény,de tesztelj ha aggaszt hogy terhes vagy e vagy sem.Semmit nem veszitesz vele,vagy nagyon boldog leszel mert 2 csikos lesz vagy elszomorító lesz az eredmény :)
2014. szept. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kelemen Szabina ***** válasza:
Nekem menzesz előtt 7 nappal volt barnázád 1 napig, es menzesz elott 3 nappal pozitivat teszteltem. Digitalis kijezos volt 24 oraig mutatta csak. 4 napi keses utan megint teszteltem hagyomanyossal nagyon eros a 2 csik ezt mar el tudom rakni emlekbe :-) amint nem jott meg a nap barmely szakaban lehet tesztelni.
2014. okt. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

sztem nem vagy az,bocsi....

tudom milyen szar...de sztem bekepzeled.

En az elsö terhessegemnel olyan rosszul vtam,hanyingerem volt,szedelegtem,alig birtam bemenni a munkahelyemre,aztan nem is voltam az,mikor kiderült,h tenyleg az vagyok,akkor meg tök mas tüneteim voltak.

Mi is probalkozunk mar egy ideje a masodikkal,juliusban tük faradt,es aluszekony vtam,mint az elso terhessegnel,mar nagyon akartam,es ugye az elsönel ezek vtok a tünetek,aztan nem is vtam az.

Vasarnap kellett vna megjönnie,de szombaton volt a szülinapom,es megcsinaltam a tesztet,pozitiv lett,es most semmilyen tünet nem volt.

ebböl arra következtetek,h az ember probal terhes lenni,de....

en a helyedben csinalnek tesztet ha az vagy kimutatja most mar barmelyik vizeletböl...

drukkolok,majd jelentkezz

2014. okt. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!