Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rossz hüvelytenyésztés vizsgál...

Rossz hüvelytenyésztés vizsgálat terhesség alatt!? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
17 hetes ikerterhes kismama vagyok.A 12.hét óta folyamatosan jelen van a vér a vizeletemben,kaptam rá Zinnatot.Úgy tűnt minden rendben a vizelettenyésztésen majd újra észrevette a védőnő a 14 héten a vér jelenlétét.A dokim egyenlőre nem adott rá semmi új antibiotikumot,a 14.hét végén elkezdtem vérezni,berohantunk a kórházba de minden rendben volt a babákkal és velem is úgyhogy hazaengedtek.Másnap a dokimtól kaptam egy hüvelytablettát ami rendbe teszi a hüvelyflórát. Ezt is elszedtem és elmentem hüvelytenyésztésre.Ma hívott a dokim,hogy sajnos mindenféle oda nem illő baktérium és fertőzést talált a lelet alapján és mennyek be hozzá egy új gyógyszerért.(hüvelykúpért)Nagyon aggódok,mitől van ez a sok probléma? Nem ártalmas a babáknak a sok gyógyszer? Teljesen el vagyok keseredve.
2014. okt. 2. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Terhesseg alatt meg fogekonyabb a szervezrt a fertozesekre, ezekre figyeltrk, idoben kikezelitek, igy nem okoz kesobb szovodmenyeket. Inlabb par antibiotikum, mint h a fertozessel hord ki a babakat! nyugi en is szedtem, nekem holyaghurut jott el kethavonta, huvelykupot is kaptam, semmi baja a manonak, makk egeszseges :-). Nyugodj meg! és gratulalok, nagyon nehez lesz, de irigykedek az ikrekre ;-)!!
2014. okt. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

El van savasodva a tested, azért nem tudsz kikecmeregni ebből az ördögi körből.

Használj Vitagyn C-t, és szedjél fokhagyma kapszulát.

Egyél nagyon kevés édeset, cukrot, hogy a baktériumoknak, gombáknak ne legyen táptalaja.

Nézz utána a lúgosító zöldségeknek-gyümölcsönek.

2014. okt. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!