Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rossz volt a terhességi tesztem?

Rossz volt a terhességi tesztem?

Figyelt kérdés
Most voltam nőgyógyásznál rákszűrésen és általános vizsgálaton és vizsgálat után azt mondta a doki, hogy minden rendben, viszont már hetek óta vannak terhességre utaló tüneteim. Ezt nem említettem neki csak azt mondtam, hogy már 3 hete késik, de mivel 2 hónapja kezdtem el fogamzásgátlót szedni ezért azt mondta hogy ez normális. Ma (2 napra rá) mivel már nagyon nem éreztem jól magam vettem egy tesztet és az pozitív lett. Ilyenkor mi van ő még nem láthatta? Ez nem látszik ilyenkor a méhszájon mondjuk? Már a 7. 8. hét környékén vagyok ha igaz, de ha a doki ezt nem látta akkor lehet, hogy csak a teszt rossz?

2014. okt. 2. 19:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Megismételném a tesztet,majd visszamennék az orvoshoz.
2014. okt. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Persze reggel az lesz az első, de lehetséges, hogy ezt nem vette észre? Méhszájon ezt nem lehet ilyenkor látni?
2014. okt. 2. 20:18
 3/21 anonim ***** válasza:
Uhval nem vizsgált?
2014. okt. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
8 hetes terhes.et szerintem.mar lehet latni annyira hogy eszreveheto leguen. Csinaljj meg 1 tesztet..de az is lehet ha az orvos vett kenetet hogy az eredmenyel kapcsolatosan keresni fognak ugyanis a terhesegi teszt a cisztat is kimuataja :(
2014. okt. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem csak a méhszájat vizsgálta és megnyomkodott
2014. okt. 2. 20:23
 6/21 anonim ***** válasza:

Hát a méhszájon nem látszódik a terhesség....8 hetes terhességet viszont nyomkodással meg tudna állapítani, mivel meg van nagyobbodva olyankor a méh...

Majd írd meg, hogy mi lett az eredménye a holnapi tesztnek...

2014. okt. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nyomkodas utan tudni kellene neki, lentrol nem latja a terhesseget;-). Ha megis terhes vagy azonnal valts dokit, foleg h ezt mondtad neki es nem ultrahangozott meg, vagy vizsgald meg jobban..
2014. okt. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
A méhszáj ilyenkor nem zárt állapotban van?
2014. okt. 2. 21:46
 9/21 anonim ***** válasza:
a méhszáj általában ilyenkor elszíneződik, livid lesz. és elvileg zárt.
2014. okt. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
De, a mehszaj egy rendben zajlo terhessegnel ilyenkor zart, de ha nem vagy terhes akkor is zart, szoval ezzel az infoval nem vagy beljebb :-)
2014. okt. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!