Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a tapasztalatok ilyen...

Tittike1985 kérdése:

Mik a tapasztalatok ilyen eredmények alapján? Ma kaptam kézhez! Kedden megyek dokihoz megbeszélni a továbbiakat! Nagyon ideges vagyok!

Figyelt kérdés
Genetika kombinált teszt eredményeim: Életkor:29év Testsúly:50kg Uh alapján 12+1nap Menstruácio alapján 11+6nap PAPP-A:4817 miu/L 1.15 MOM Szabad BhCG:96.5 Ng/mL 2.16 MOM Nyaki tarkóredő: 2.50 mm 1.87 MOM Magas kockázat a Down-kórra 1:110 Alacsony kockázat a Edward-kórra 1:50000

#Down-kór #Kombinált teszt eredménye
2014. okt. 3. 13:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a takaroredo miatt irtak, de nem ertek hozza. Biztos lesz magzatvizbol mintavetel, ami pontosabban meg tudja allapita az esetleges betegseget. Kitartas!!!
2014. okt. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

3ig nem sok...Nektek meg 2,5 a tarkóredő...nekünk túl alacsony volt....én is aggódtam...egy szuper életerős, egészséges fiam lett

semmi kép ne idegeskedj!

2014. okt. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Ami nagyon aggaszt az a magas kockázat a Down-kórra mert az 1:110hez!

És nem merem bevállalni a magzatvíz vételt a vetélés miatt!

A nifty teszten gondolkodunk aminek az ára 195.000 Ft de az 100%-ban kimutatja!

Minden okom meg van az aggodalomra mert 22.hetesen elvetéltem az ikrekkel! Egy nyugodt hetem sincs!

2014. okt. 3. 18:11
 4/19 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj (legalábbis próbáld meg), nekem a védőnőm mondta, hogy volt olyan kismamája, akinek 1:10-hez, meg olyan is, hogy 1:2-höz eredmény jött ki, és egészséges babát szültek. A kombinált teszt sokszor ad álpozitív eredményt. Csináltasd meg a Nifty-tesztet minél előbb! Nagyon drukkolok!
2014. okt. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Szia! Nekem 1:35 lett a kombináltam én is nagyon féltem,megcsináltattam a magzatvízvételt negatív lett.Ha anyagilag meg tudjátok engedni akkor csináltasd meg aNiffty-t.Kitartás bízz benne ,hogy nem lesz baj!
2014. okt. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit sok a 2,5 ,főként ,h a 12.het elejen mertek ennyit . Ertem hogy nagyon felsz a vetelesi kockazattol ,de nagyon ritka ,h az miatt elveteljen valaki. Jó szakember kell hozza .

Nalunk 4,4 volt a redo . Akkor nekunk sem volt penzunk Niftyre , de jobb is ,mivel az csak downt , edwardst , pataut es nemi kromoszomat néz. A chorionbiopsia es amniocentezis 17fele dolgot .

2,5el biztosan egeszseges a pici ,de ha nagyon idegeskedsz miatta ,akkor csinaltass vizsgalatot . ( Hajdu K-istenhegyi mk)

2014. okt. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Okt.21-én megyünk a Honvéd Kórházba genetikai tanácsadásra! Ott csinálnak uh-ot és ha a genetikus úgy ítéli akkor vesznek magzatvizet! Addig várunk türelmesen!
2014. okt. 7. 17:55
 8/19 anonim ***** válasza:
Drukkolok, h minden rendben legyen!!
2014. okt. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat és a biztató szavakat!
2014. okt. 7. 20:29
 10/19 anonim ***** válasza:
Dehogy sok a 2,5! Én csak biztatni tudlak! Az első fiamnál 3,6 lett a nyaki redő, vettek korionboholy mintá,t negatív lett, és most van egy 4 éves egészséges, okos fiam. Most 14 hetes vagyok a tesóval, neki 2,6 lett a nyaki redő, a kombinált teszt alacsony kockázatot mutatott. Próbálj ne aggódni, hisz nekem még az orvosok is azt mondták, hogy a 3,6 nagyon sok, ne számítsak túl sok jóra, és mégis egészséges a fiam!
2014. okt. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!