Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az nem baj ha Ugyanott hallom...

Az nem baj ha Ugyanott hallom a szívhangot mint kb 4 órával ezelőtt? 26 hét

Figyelt kérdés

2014. okt. 5. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj?

Én 28 hetesen vettem a szívhallgatót és szinte ugyanott hallom azóta is a kis szívét,egy picit elmászott azóta,eddig lent a köldököm alatt hallottam jobb oldalt,most meg kb 4 napja meg pont a köldököm alatt hallom :) Az én babám már 24.héttől fejvégű.

Ne aggódj:)

30 hkm

2014. okt. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdező neked is ugyan ott dobog már évek óta. Persze hogy nem baj.
2014. okt. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem baj, miért lenne az? Nem kell megállás nélkül vándorolnia. Meg lehet, hogy közben megfordult majd vissza. A kérdés nekem inkább az, hogy miért hallgatod négy óránként?
2014. okt. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is a köldökömnél hallom,de eddig mindig máshol volt.Simogatásra megmozdúl.Második válaszoló nem értem a kommentedet,nem rólam van szó hanem a bébiről hogy hogy helyezkedik a pocakomban!!
2014. okt. 5. 11:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem baj. Fejvegu, jó úgy neki. Sokszor hallgatod? Az enyém utálja összesen háromszor hallgattam meg , utoljára meg sem találtam pedig fejvegu :) bena vagyok pedig angelsound :))

29hkm

2014. okt. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Amúgy hányszor hallgatod egy nap? Nem lesz sok? :(

Nekem a dokim azt mondta ,hogy egy héten egyszer bőven elég, illetve ha sokáig nem érzem mozogni de akkor jobb ha ügyeletre megyek.

2014. okt. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok!

Tényleg nem biztos,hogy 4 óránként kéne hallgatni!!

Én 3-4 naponta szoktam, kb. 1-2 percig. Bár az utolsó 2 azért volt mert a rokonok kíváncsiak voltak:)

2014. okt. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma hallgattam kétszer mert nem éreztem a mozgását.Ma nagyon nyugiban van.Majd este biztos beindúl.
2014. okt. 5. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!