Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22. het 7-8 kg hizas ha sok,...

22. het 7-8 kg hizas ha sok, akkor miert?

Figyelt kérdés
Azert kerdezem, mert sokan azt irjak hasonlo kerdesekre, hogy sok. De ha valaki nem hanyja vegig az elso 3 honapot, es nem eleve minusz 7-rol indul, akkor miert lenne sok? Nem vizesedem, es a hasamon kivul sehol nem lettem vastagabb, akkor miert a 7 kilo? (es nem volt rajtam sulyfelesleg se elotte, se most)
2014. okt. 6. 11:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Azert, mert a nagykonyv szerint 8-12kilo az egeszseges, elettani hizas terhesseg alatt, es te meg nem tudod, de az utolso par honapban indul meg a hizas igazan, jon a viz, orult utemben no a baba, zsirt raktaroz a szervezet a szoptatashoz. Hat ezert:-). De van aki hizik 20-30kilot es gyorsabban lemegy rola mint masrol a 10..alkati kerdes. De ha te nem erzed soknak, es szted nem is latszik rajtad akkor miert kerdezed?? Ilyenkor egyebkent eppenhogy elkezd latszodni a pocak, minden elkezd noni, szoval eddig a terhesseg miatt nem igazan kellett volna tobbet hoznod 2-3kilonal.
2014. okt. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Tényleg sok, a java még csak ezután jön. 20 hetes múltam, én sem hánytam, nem émelyegtem, nem is diétáztam, eddig 1 kg sem jött fel rám, pedig szép pocim van. Nem vagyok nádszál sem. Érdemes odafigyelni, mit és mennyit eszel, a terhességi diabétesz veszélye miatt!
2014. okt. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én sem hánytam végig a terhességet, sőt, a papírformákban sem hiszek, abban viszont igen, hogy mindenki más, ugyanakkor úgy gondolom, hogy 7-8 kg azért valóban nem kevés. Nem kell ettől sikítófrászt kapni, de az étrendet át lehet gondolni picit, és lehet ésszerűbbé tenni. Én a végéig híztam összesen 9 kg-ot.
2014. okt. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Azért sok, mert a legtöbb kismama a terhesség végén hízik. Én a 22. hétig semmit nem híztam, pedig egyszer sem hánytam és nem voltam rosszul. A végére így is 13 kiló jött föl, a nagy része a 30. hét után.
2014. okt. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Szia!Ez attól is függ hány cm és kg-al kezdted a terhességet?!

Pl ha nem voltál kórosan sovány,akkor sok...én 30 hetes vagyok 175cm 67kg-al kezdtem szòval volt rajtam felesleg (hormonkezeles alatt feljött 5kg) és most tartok +7-8 kilónál...Nem hánytam egyszer sem,nem volt rosszullétes időszakom.

2014. okt. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat. igen, epp ezert kerdeztem, mert most mar a valaszok alapjan, kezdek meg jobban aggodni emiatt, mig eddig nem tulajdonitottam ennek nagy fontossagot, mert hat minden terhesseg mas.

De az en problemam pont az, hogy egeszsegesen taplalkozom, nem zabalok, ha ennel kevesebbet ennek, eheztetnem a babat, az edessegeket alapbol nem szeretem plusz rendszeresen sportolok. Magas, sportos testalkat vagyok. Es mondom, nincs rajtam semi felesleg hajban.

Akkor miert hiztam ennyit, mig masok cask egy-ket kilonal tartanak??? Kezditek ramhozni a fraszt.

2014. okt. 6. 11:51
 7/19 anonim ***** válasza:
Sok. Én egyszer sem voltam rosszul az elején, semmi bajom nem volt. Még sem híztam egy dekát sem a 24. hétig, bezzeg utána, de az már az én hibám volt.A hasad 22 hetesen nem lehet 7-8 kg. Bizony szedtél fel máshova is rendesen.
2014. okt. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 20+1 hetes vagyok és 1-1.5 kg-nál tartok.

Szerintem is kicsit sok, főleg, ha arra gondolok, hogy a baba még csak most kezd majd el hízni, most jönnek majd igazán a kilók.

Mit eszel egy nap? Csak kíváncsiságból. :)

2014. okt. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg, lehet, hogy te pont a vége felé nem nagyon fogsz hízni. Én pl. pont az elején híztam többet, 20 hetesen már 6 kg-nál jártam, pedig nem ettem többet, mint előtte. Aztán a terhesség második felére lelassult a dolog, már csak 5 kg jött fel a végéig,úgy, hogy nem változtattam semmit. Szóval összességében 11kg-mal zártam.
2014. okt. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Koszi utolso valaszolo! Akkor megiscsak lehet normalis, hogy valaki az elejen szed fel sokat, utana kevesebbet :)


Aki koti a lovat a karohoz, hogy marpedig ez nem normalis, az valami tudomanyos magyarazatot is tud adni, vagy cask szimplan azert nem normalis, mert o eddig meg semmit semmit hizott? :)


Kuldhetnek magamrol kepet, ha lenne, de ketlem, hogy a kerek pocakon kivul barhol mashol egy gramm sulyfelesleget is talalnal rajtam. Egyebkent miert hazudnek?


Azt tudom meg elkepzelni, hogy izombol jon megy... Terhesseg elott szinte elsportoltam, aztan elso 3 honapban semmi, biztos ami biztos alapon, aztan most megint sportolgatok neha, marha ez sportnak nevezheto...tenyleg nem tudom :(


DM-es muzlit eszek reggelire, ebedre valami light-os hideget a sparbol (max 500 cal), uzsanna 2 sajat termesu alma, vacsorara pedig vmi normalis fott kajat (porkolt rizzsel vagy krumplival stb)


Szerintetek ezen meg kene faragni?

2014. okt. 6. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!