Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnál is van hogy napi...

Másnál is van hogy napi kétszer ávagy hááromszor van magzatmozgás? Második trimeszter vége27hét

Figyelt kérdés

2014. okt. 9. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

a 28.hettol kb nekem is nagyon lelassult a babám mert kiderult , hogy visszafordult medencevegube es mashogy, kevesebbszer erzem.

29+1hkm

2014. okt. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is még össze vissza helyezkedik el.Szerintem harántban.Vasárnap töltöm 27-dik hetet.
2014. okt. 9. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor írni kellett volna, hogY hányra lett meg a húsz, és ha estig nem, bemenni a kórházba, jó ha 10 volt estig, sose mentem be, egészséges a baba.
2014. okt. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most nekem is harántba fekszik a babám, tegnap reggeltől-estig szó szerint nem állt le. Én nem tudom mi volt vele:) Hát a mozgását képtelen lettem volna számolni..:)

De volt nap mikor olyan lusta volt,hogy csak na.. Egész nap semmi,azért nem aggódtam mert csuklani éreztem,de ennyi..Meg reggelente "együtt" ébredünk,beköszön,de volt hogy tényleg aznap nagyon más nem volt. Már kezdem kitapasztalni ám:) 2 napig buli van odabent aztán másfél 2 nap pihi:) Ne aggódj nincsen semmi gond:)

30+5hkm

2014. okt. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!