Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes 2naposan 2 fokban...

Ritacoronita kérdése:

29 hetes 2naposan 2 fokban érett a méhlepényen probléma lehet?

Figyelt kérdés

26 hetes 4naposan 1 fokban volt érett, most 2 fokban

Hogyan lassíthatom le?

ajoBm ennyim lehet így szülésig?.



2014. okt. 9. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Én múlt csütörtökön voltam uh-n, akkor 27+5 naposan és nekem is másodfokban érett a méhlepény. Aggaszt a dolog, de a doki meg se említette, azt mondta minden rendben. Igazság szerint én csak otthon olvastam át a kapott leletet és akkor vettem észre, hogy ez van ráírva.
2014. okt. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Érdekes.. Én jövőhét szombaton megyek akkor leszek 30hét 4 napos akkor meg ultrahangoz, nagyon várom. Mekkora volt a babás súlya? Nekem a 26hetesen 900g 30cm
2014. okt. 9. 23:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Első terhességemnél nekem is a 26. héten már másod fokban érett volt a lepényem. Csak hogy megnyugtassalak egy kicsit, gond nélkül végig vittem a terhességet. Sőt!!! 41+3 hétre született a lányom császárral, mert még mesterséges beindítással sem kezdtem el tágulni. :) 3900 gramm volt és 56 cm. :)

2014. okt. 10. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia

én kedden voltam uh-n, és a szonografus érdekesen véleményezte, hogy nekem meg "0" fokban érett. Neki az nem tetszett. .

29hkm

2014. okt. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat. Lesz ami lesz, várom hogy beszélhessek a dokimmal nem veszi fel egyenlőre .
2014. okt. 10. 09:45
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es válaszoló ez komoly? Érdekes dokik,szonográfusok vannak ám :)

Én 30+3 hetesen voltam és 0fokban volt érett a lepényem és meg is dicsérte,hogy ez tök jó :)

2014. okt. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ő azt mondta nekem, hogy szerinte nem jó, hogy nem érte el meg az 1-et se.. A doki szerint meg tok jó!

Igazodj ki..

2014. okt. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!