Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Feszül a hasam alul, lehetsége...

Feszül a hasam alul, lehetséges, hogy terhes vagy? (További információk lent! )

Figyelt kérdés

Augusztus végén a barátommal úgy döntöttünk,hogy ki próbáljuk gumi nélkül a dolgot,de csak addig míg én el nem megyek ! Elmentem,utána egyből felhúztuk a gumit,és folytattuk a szeretkezést ! 1 hét után a biztonság kedvéért csináltam egy tesztet,negatív lett...azóta furcsa dolgok történnek ...vagyis úgy érzem! Viszont az elmúlt 2-3 napban furcsán el kezdett feszülni alul a hasam!

Viszont most október elején megvolt! (nem vészesen,de nem is pecsételő vérzés volt)

Lehetséges ,hogy terhes vagyok ?

Ui.: (2 éve voltam nőgyógyászaton,akkor a jobb petefészkemben cystát találtak,azt mondták,hogy várjak vele,hátha be rendszereződik a mensesem, és majd ki tisztul! Szeptember elején szintén voltam nőgyógyászaton,és akkor azt mondták ,hogy elméletileg már nincs cystám!)

(Normális válaszokat kérek,előre is köszönöm ! )



2014. okt. 12. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Bármi lehetséges. Csinálj tesztet.

Ui.: évenkénti méhnyakrákszűrés!!! Ne vicceld el, tessék szépen elmenni.

2014. okt. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Aktus után 1 héttel hiába csinálsz tesztet... Lehetsz terhes, ugyanis nem védekeztetek. Tesztelj!
2014. okt. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!