Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt-e már valaki úgy, hogy...

Járt-e már valaki úgy, hogy hosszas gondolkodás után a harmadik gyermek vállalása mellett döntött - és úgy alakult, hogy ikrei lesznek? Míg arról folyt a vita, hogy két gyermek vagy három gyermek - most négyen lesznek?

Figyelt kérdés
Sok-sok beszélgetés után nagy nehezen elhatároztuk a harmadik gyermek vállalását - és most kiderült, hogy ikreink lesznek. Hatalmas megdöbbenés ez, hiszen mindeddig a kettő vagy három mérlegelésében éltünk, és amikor minden érv és ellenérv után döntöttünk a harmadik gyermek mellett - akkor kiderül, hogy négyen lesznek. Kíváncsi vagyok, hogy járt-e már valaki hasonlóan? Mit szóltok mindehhez?

2014. okt. 13. 09:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hat, ha igy járnék, meg tartanám mindkettőt.
2014. okt. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Jelen :)


Nagylányom 11 volt, kisfiam 1 éves, amikor kiderült, hogy ismét terhes voltam. Egyszer történt egy kisebb baleset, azt hittem, úgysem lesz semmi, erre pozitív teszt. Sírtam, nem akartam. Doki: 1 petezsák. Jöjjek vissza 2 hét múlva. Még inkább sírtam. Épp elég nagy voltam, hogy ne legyen mindig hozzám kötve, ott lehetett hagyni a mamáknál, visszafogytam, erre tessék..... 2. UH-n azt hittem, ott maradok, vagy leesek az ágyról, a nő közölte, hogy ikrek, ketten vannak. Két kis borsószem ott is volt előttem a monitoron. Kínomban röhögve jöttem ki, de olyan boldog voltam :) Most 2 évesek lesznek, egypetéjű lányok. Az elmúlt majdnem 2 év marha nehéz volt, kisfiam is csak másfél volt, mikor születtek. És most egyre nehezebb. Amíg kicsik voltak, ettek-aludtak, de most ketten pakolnak, rakodnak, rohangálnak, hisztiznek. Nem egyszerű velük, marha fáradt vagyok. De olyan cukik! :)

2014. okt. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azaz a kisfiam volt elég nagy, hogy ne legyen hozzám kötve.... Van a Facebookon pár ikres csoport (ikresek, ikres anyukák csoportja, itt is kérdezhetsz, sok hasznos válasz szokott menni)
2014. okt. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia, igen, januárra vàrjuk őket. A nagyobbik 6 lesz februárban, a kicsi 15 hónapos. Gondolkodni nem volt alkalmam rajtuk, mert 15 hetesen derült ki, hogy ikreink lesznek, de az is biztos, hogy semmiért nem adnám őket. A páromon egy pár napig láttam, hogy erősen töpreng :), igazából anyagilag megengedhetjük a 4 gyermeket, de a második is pici még...mostanra már nagyon várja őket.
2014. okt. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem velem történt meg, de hasonló helyzet egy ismerősnél. Csak ők egy második gyereket szerettek volna, és helyette hármasikrek születtek. Már 5-6 évesek, nagyon helyesek.
2014. okt. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekünk kisfiúnk mellé sikerült összehozni ikreket! :)

Most vagyok 15 hetes,de még mindig nehezen fogom fel,kemény lesz! :)

2014. okt. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Volt egy család valahol külföldön, elsőre egy gyerekük született, másodikra ikrek, harmadikra hármasikrek :)))
2014. okt. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

itt is vannak, 6 szép kölök

[link]

2014. okt. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Fel sem merült, hogy ne tartanánk meg őket.... Csak furcsa lesz, hogy megduplázódik majd a gyerekek száma. Örültem a hozzászólásoknak, ezek szerint mások is jártak hasonlóan. Persze nagy öröm ez, csak most még aggódunk, hogyan fogjuk az életünket megszervezni.
2014. okt. 13. 20:28
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem,hogy tele vagy kételyekkel,hidd el,én is!

Igazából nem is tudom élvezni a terhességet,mert folyton aggódom valamin,de minden alakul majd.. :)


15 hetes ikres kismami

2014. okt. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!