Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, kinekvolt a vizelete...

Kismamák, kinekvolt a vizelete baktériumos? Mivel kezelte?

Figyelt kérdés

Első vizelettesztbe is bennt volt hogy bacikkal zsúfolva az orvos azt mondta nincsbaj,a védőnő meg visszaküldött a dokihoz hogy újabb tesztet csináltassunk,mégrosszabb lett ennyit mondtak,de mégmindig nemkaptam rá semmit,mert újabb mintát kell bevinnem,mintha hülyének néznék az embert hogy 100x elmondják mosakodjak le pedig jól lemosakodtam!

Félek hogy árt a babának?!Ráadásul 1-2napja viszket a hüvely körül azt mondták kenjem betadinnal..ezkéssz vicc..

nemszeretnék egy újabb babát elvesziteni.Arról nemszólva hogy eléggé náthás is vagyok.

14hetes kismama



2014. okt. 14. 12:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szia nekem is volt ilyen nekem a háziorvos antibiotikumot irt fel. Elmúlt tőle. Aztán jött nekem egy fertőzés(szerintem neked is az lehet) arra meg a nődoki klion d kúpot irt fel.azóta nekem két hós a fiam makk egészséges. Nyugi minden rendben lesz.gratula a babához.
2014. okt. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Értem köszi,de azt nemtudom mitől lesznek ilyen gondok mikor alig járok valahova és tényleg szinte sehol nem wc-zek ha nagyon is kell akkorse ülök rá sehol,itthon meg mindig fertőtlenitek,és nemi életünk sincs az előző vetélés végett..úgyhogy aggasztó kicsit és ezértis féltem a picit:(

hiszen 3x-ra viszek vizeletmintát,mégis meddig várnak még hogy adjanak valamit is

2014. okt. 14. 13:25
 3/16 anonim ***** válasza:

Ne keress benne semmi különöset. Egyszerűen a végbél felől átmegy a coli baktérium és ennyi. A női húgycső rövid, könnyen fertőződik a hólyag.

Augmentint kell szedni rá, vagy Monural granulatumot. Betadinnal semmit ne kenjél, mert semmi értelme.

Antibiotikumot feltétlenül be kell szedni terhesen is, mert akkor lehet gond, ha nem szeded. Én orvost váltanék, ha ennyire nemtörődöm.

2014. okt. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Igen eddig jo dokinak tunt. Egyenlore tozegafonyateazok aztan ezt a vizelettesztet meg megvarom:/ ha nemad ra semmit elmegyek mashoz. Alapbol az elso eredmenyt figyelembe vehette volna.

Ezertis felek h vmi bajja lessz a babamnak

2014. okt. 14. 14:32
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia

nekem hugyúti fertőzést állapítottak meg tegnap,augmentint kaptam rá

30hkm

2014. okt. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim azonnal antibiotikumot irt, es azt mondta nem szabad az idot huzni mert "felmasznak" a bacik ha kezeletlen. En cedax-ot kaptam. Sztem gyorsan keress vkit aki kezel is. Jobbulast
2014. okt. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem is zsúfolva volt! És panaszokat is okozott, ezért a háiorvos írt rá antibiotikumot (aktil duot) , de sajnos még utána is volt benne! Aztán monural granulátumot kaptam, ami után már negatív lett a vizelet teszt eredménye!
2014. okt. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is volt bacis gondom. Borzasztoan fajt a hasam,gyulladast is kimutatta a vizelet(7x-ese volt a megengedettnek). Majd masnap megint vizelet minta,es ra 1napra megint,hogy megnezzek sulyosbodott vagy nem. A 3.eredmenyem majdnem tokeletes lett,es meg jo,h nem irt fel antibiotikumot. Terhesseg okoz fura dolgokat. A masik,h azt azert nem artana kideriteni,hogy milyen bakteriumrol is van szo. Mert nekem staphilococcusom is van,ami nem veszelyes,stressztol,idegeskedestol jon elo,szulesnel kapok majd egy szurit,es annyi. Remelem nalad minden ok lesz. 32hkm :-)
2014. okt. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hath sajna itt kapok beutalot de nekem kell idopontot kernem laborrba.Most szombatra kell vinnem a 3.vizeletmintat. Aztan majd jovohetre megkapom az eredmenyt.Kisse aggaszto es idegtepo h ennyire"foglalkoznak"ezzel egy kismamanal.Ha annyi penzunk lenne elmennek maganba de igy nemtehetem meg.Mindenesetre gyulladast eddig halisten nemmutattak csak zsufolva bacikkal..egyenlore remenykedem hogy vmit enyhit a tozegafonya mert az ilyesmire jo.Es ha vmi gond lessz kovetkezonelis kiverem nagyon a balhet elvegre a gyerekunkrol vanszo.
2014. okt. 15. 09:46
 10/16 anonim ***** válasza:
Meg most sem kaptal ra gyógyszert?! Ne hagyd mar magad az isten szerelmére!! Miert nem mentel uroligushoz soron kívül? Beutaló sem kell! Megint itt a hétvége. Haladéktalanul Menj be az ügyeletetre es szilj hogy gaz van! Meg a szuleszeten is felirnak ra gyógyszert. Ra fog huzidni a fertőzés a burokra, aztán megnézheted magatokat. Tessek lépni vegre, nem a sült galambra varni!
2014. okt. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!