Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen miért nem szabad...

Tigrincs88 kérdése:

Terhesen miért nem szabad masszázs fotelt használni?

Figyelt kérdés
23 hetes terhes vagyok a 3. babával.Sajnos a derekam már most tropa.A párom meglepett egy masszázs fotellel,de a leírásban az van írva,hogy terhesség vagy annak gyanúja esetén tilos használni.Talán méhösszehúzódást idéz elö??
2014. okt. 16. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem terhesen a szervezet a szülésre készül, sokkal lazábbak az izmok is, a csontok "rendeződnek" lehet nem jó ebbe "beavatkozni".

a derekad a helytelen testtartsártól fájhat, nagyon sok terhességi tanácsadó könyvben benne van, hogy soha ne tartsuk magunkat enyhén hátra dőlve sem, igyekezzünk az egyenes testtartásra, különben pont a derékon oszlik el a súly..

2014. okt. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Nekem mesélte egy anyuka, hogy az első trimeszterben kipróbált egy masszázs fotelt és elment tőle a babája. :(
2014. okt. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg azért sem, mert olyan akupunktúrás pontokat találhat el, ami bajt okozhat. Ezért nem szabad masszázsra semn jérni terhesen, csak terhes masszázsra, ami azt jeklenti, hogy csak a kezet és a lábat masszírozzák meg, de a kézfejet, lábfejet, hátat nem szabad.
2014. okt. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,akkor csak üldögélek benne,nem indítom el. :)
2014. okt. 16. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!