Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti tudtok dolgozni Utrogestan...

Ti tudtok dolgozni Utrogestan szedése vagy használata mellett?

Figyelt kérdés
2014. okt. 17. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudtam.
2014. okt. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem értem miért ne lehetne dolgozni. Én napi 3x200mg-ot szedtem, nem volt semmi probléma. Csak én kúp formájában szedtem (mert úgy jobban felszívódik) és hát folyt folyamatosan.

Most már csak 2x200 mg-ot szedek, lassan túlvagyok a nehezén.

Az persze már kérdés, ha egyéb okok miatt nem tudsz dolgozni, rosszullét, hányás stb miatt.

2014. okt. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első babànál 3x1 Utrogestan hüvelygolyót használtam és dolgoztam,vezettem is reggel este.
2014. okt. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert az első babàmmal is szednem kellett. Napi 6 szemet. Teljesen kiütött, szédültem, és egész nap aludtam. Most a màsodik babàmmal is kell szednem. Most kezdem és màr előre félek tőle.
2014. okt. 17. 14:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze.

Én 3*2 Duphastont és 3*2 Utro kúpot kaptam mindkét gyereknél, dolgoztam mellette, ha valami bajom volt is, biztosan nem ettől.

2014. okt. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amikor a szájon át szedhetőt szedtem az engem is kiütött, majd hüvelyit vettem és semmi ilyesmi nem volt.
2014. okt. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Margit84 ***** válasza:
Nekem hüvelyi volt, úgyhogy nem okozott gondot.
2014. okt. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, mint te. Ülve aludnék, plusz bevétele után 20 percig forog velem a világ.
2014. okt. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!