Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes kortól érződik,...

Hány hetes kortól érződik, köldök felett a baba rugása?

Figyelt kérdés
mert én lassan bele esem a 24.ik hétbe de még mindig csak a köldökömig érzem mozogni!ez normális?

2014. okt. 18. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 22 hetes, és 1 hete érzem a köldök fölött is mozogni. Bár azért ritkábban csinálja ott a bulit, általában lejjebb mozgolódik. :)
2014. okt. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Én olyan 26 hét körül kezdtem köldök felett is érezni.
2014. okt. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 26+3 hetes,kb 1 hete kezdtem érezni köldök felett is.
2014. okt. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is betöltöttem a 22. hetet, pár napja érzem a köldököm felett is. Fiam lesz.
2014. okt. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En ma ereztem eloszor a koldok felett egy picivel. 26+3 hkm
2014. okt. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia

24hetes körül emelkedik a meh fundusa a köldök fölé! :) én is csidalkoztam 38hetesen, hogy még mindig köldök alatt motoszkál. Amúgy attól is függ milyen pózban van. Nekem ha épp lent van a kis bulija, akkor a lábainál többet rúg oldalt és bordairanyba . . Ha csücsül, mint most akkor jobban érzem köldökkel nagyjából egy vonalban na meg lent a mehszajnal :)

32hkm

2014. okt. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!